על משמעותם של שיתופי הפעולה בין סוכני הביטוח

במציאות התובענית והאינטנסיבית שבה אנחנו חיים, נדרשים סוכני הביטוח למיומנות וידע בתחומים רבים. יש גם משמעות מיוחדת לשיתופי פעולה והתמקצעות בתחומים מסוימים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אחד מהתחומים בו ניתן ואף כדאי לערוך שיתופי פעולה ולהתמקצע ככל שניתן הוא ניהול תביעות ביטוח. יישוב תביעה ומיצוי זכויות בביטוח, בכלל, ובענפי הבריאות והסיעוד בפרט, מחייבים את הסוכן לשלוט לא רק בתנאי הפוליסות, אלא גם באפשרויות הטיפול ומשמעות הטיפול שנבחר. לאופן בניית תיק התביעה וניהול התהליך יש חשיבות עצומה בסיכויי ההצלחה וביכולת למצות באופן המיטבי את זכויותיו של המבוטח ולהבטיח שהוא מקבל את מלוא התגמולים להם הוא זכאי.

מתוך הבנה זו, פועלים בעלי חברת "עולם הבריאות" בתחום מימוש זכויות בתחומי הבריאות והסיעוד ועומדים לרשות סוכני הביטוח ומבוטחיהם. ורדה לבקוביץ, יואל זיו וגבי נקבלי נחשבים למומחים מהמובילים בישראל בתחומי הבריאות והסיעוד והחברה בבעלותם "עולם הבריאות" מנגישה לציבור הסוכנים והמבוטחים את הידע והניסיון שלהם על מנת להבטיח כי המבוטחים זוכים לטיפול איכותי, הגון, מקצועי, מהיר ויעיל בסוגיות שונות ובהן תנאי חיתום והצטרפות לביטוח, שאלות מקצועיות שונות וכמובן טיפול בתביעות ומימוש זכויות. כמו כן, מקיימת החברה שלל הדרכות וקורסים מקצועיים ובקונספט חדשני, ייחודי ושונה מהקיים בשוק.

שיתוף פעולה
שיתוף פעולה מקצועי בין הסוכנים | צילום: shutterstock

שיתוף פעולה מסוג זה בין סוכן ביטוח לבין גוף המתמחה בתחומים אלה לא רק שמבטיח טיפול טוב ושביעות רצון גבוהה מצד המבוטחים, אלא גם מחזק את מרכזיותו וחשיבותו של הסוכן בעיני המבוטחים.

מומחיות גבוהה

דוגמה מצוינת לשיתוף פעולה מוצלח ופורה מסוג זה היא סיפור של ע.ב., מבוטח של סוכנת הביטוח שוש כהן גנון ואביו ר'. בפוסט שפרסמה שוש היא מספרת על שיתוף הפעולה, תהליך הטיפול והתוצאה המצוינת שהושגה לשביעות רצון כל הצדדים:

"ע.ב. הוא עו"ד במקצועו המבוטח אצל שוש כהן במספר פוליסות. הוא פנה לשוש בנוגע לתביעת סיעוד עבור אביו ר' הנמצא בשנות ה-70 לחייו וחולה במספר מחלות. בבדיקה שערכתי, הבנתי כי מצבו של האב גבולי בכל הנוגע לעמידתו בתנאי הפוליסה וכי מדובר בתביעה מורכבת הדורשת מומחיות גבוהה.

"פניתי לאנשי עולם הבריאות שמיד לקחו אחריות על ניהול התביעה. הם שוחחו עם הבן, התחילו בתהליך הטיפול ואיתרו שלוש פוליסות נוספות שבני המשפחה כלל לא היו מודעים לקיומן.

"עולם הבריאות טיפלו בכל תהליכי התביעה, תוך שהם שומרים על קשר רציף עם ע', מנחים, מכווינים ומיידעים אותו בנוגע להתקדמות התהליך ולצפוי לקרות. מעבר לטיפול המקצועי ולבניה הנכונה והמקצועית של תיק התביעה והמסמכים, הם העניקו למבוטח ולבנו שקט נפשי, חסכו מהם את הבירוקרטיה וההתנהלות המתישה מול חברות הביטוח ונתנו להם ולי תחושה מבוססת שאנחנו בידיים טובות.

"בסופו של תהליך, אושרו לר' תביעות מכוח 4 פוליסות סיעוד מסוגים שונים וב-3 חברות ביטוח שונות. התביעות לא רק שאושרו במלואן, אלא אף רטרואקטיבית ותוך שהוא נדרש לבצע הערכת תפקוד אחת בלבד עבור כל התביעות. ר' זכה לקבל סכום חד פעמי בגובה עשרות אלפי שקלים בגין תקופת עבר ובנוסף גמלה חודשית של 18,000 שקל מכאן והלאה.

"כמובן שהלקוחות היו מלאי תודה ושבעי רצון מהתהליך, ההתנהלות וכמובן מהתוצאה המצוינת. כסוכנת ביטוח ותיקה אני מאמינה בשיתופי פעולה וכי כל אחד ואחת מאיתנו צריך לדעת להיעזר באנשי מקצוע. 

"מצאתי בעולם הבריאות שותפים מצוינים שמחזקים אותי ושיכולים לסייע לי ולחזק את מעמדי מול מבוטחיי. ניהול תביעות מסוג זה מצריך מיומנות מקצועית והבנה גבוהות ובאופן טיפולם מול המבוטחים. מולי, אנשי "עולם הבריאות" הוכיחו כי הם הכתובת הנכונה על מנת למצות בצורה הטובה ביותר את הזכויות עבור מבוטחינו וכי הם יודעים לעשות זאת במקצועיות, אדיבות, שקיפות, הגינות וסבלנות". 

הכותבת היא שותפה מייסדת ב"עולם הבריאות"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email