עמוס גואטה: ”אני שמח להיות המחוז שמשיק את ’מרכז השירות לפורשים‘ של הלשכה“

למעלה מ-160 סוכנים הגיעו לכנס של מחוז תל אביב והמרכז בכפר המכביה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בכנס של מחוז תל אביב והמרכז שנערך השבוע בכפר המכביה נרשם מספר שיא של למעלה מ-160 סוכנים, שפקדו את האירוע. בדברי הפתיחה אמר יו“ר מחוז תל אביב והמרכז עמוס גואטה כי הוא שמח להיות המחוז שמשיק את ”מרכז השירות לפורשים“ של הלשכה. ”אני מאמין במיזם החשוב הזה, ואני בטוח שצפויה לו הצלחה רבה. על החברים להעז ולפרוש כנפים לכיוונים רבים“.

משעות הבוקר המוקדמות גדשו חברי מחוז תל אביב והמרכז את האולם המרכזי בכפר המכביה. מגוון הנושאים שמעסיקים את מרבית הסוכנים וסוללת המרצים המקצועיים יצרו עניין רב בקרב חברי הלשכה, שטרחו והגיעו בהמוניהם.

מיד לאחר דבריו של גואטה עלה לבמה נשיא הלשכה אריה אברמוביץ, אך עוד לפני שהחל לשאת את דבריו עלה לבמה מנכ“ל הלשכה רענן שמחי, והפתיע את אברמוביץ בברכת יום הולדת שמח ועוגה עם נרות, לקול צהלות ומחיאות כפיים של החברים.

בהמשך שטח אברמוביץ את העבודה הקשה שנעשית בלשכה אל מול הדרישות החדשות לבקרים של הפיקוח על הביטוח, שלא תמיד מתחשבות בצורכי ציבור סוכני הביטוח. אברמוביץ הזמין לבמה את רון קשת, שהציג את המיזם החדש של הלשכה ”מרכז השירות לפורשים“.

קשת ציין כי "סוכן שיידע להתחבר למיזם יוכל להגדיל את תיק הביטוח והפיננסים שלו באופן ניכר. רבע מהאוכלוסיה בשוק הם בני 55 ומעלה ומחזיקים בשני שליש מהנכסים הפיננסיים. הגופים הגדולים מבינים את זה ומתחילים להקים מרכזי לקוחות לגיל השלישי. לגופים האלה יש יתרון של משאבים גדולים ויכולת להקים מרכזים עם מומחים ויועצים. לסוכנים יש יתרון של היכרות עם הלקוחות והאמון שהם נותנים בנו".

אודי אביטל, חבר בוועדת הפיננסים של הלשכה הציע את עזרתו ואת עזרת חברי הוועדה לכל מי שירצה להתמקצע בתחום הפיננסי. מנכ“ל קבוצת קופל מיקי קופל הכין, על פי בקשתו של גואטה, מצגת שמבהירה את היערכות חברתו לטיוטת חוזר כתבי השירות של הפיקוח על הביטוח.

היועץ המשפטי לחברי מחוז תל אביב והמרכז עו“ד ג‘ון גבע השלים את נושא טיוטת כתבי השירות מההיבט המשפטי, וחלק על זכותה של המפקחת, על פי חוק יסוד: כבוד האדם וחירותו, לדרוש את חשיפת עמלת הסוכנים בפרהסיה. בהמשך סיפר גבע על פסקי דין שנוגעים לעולם הביטוח.

משה וייסמן, בוחן תנועה אזרחי וחוקר תאונות דרכים, הסביר על דרכים לדעת במידה רבה של דיוק מי מהצדדים אשם בתאונת הדרכים.את הכנס חתם יו“ר ועדת הטכנולוגיה ראובן רפ בפירוט הנושאים שבהם עוסקת הוועדה שלו, כמו אתר אינטרנט לסוכן הביטוח והקלטת שיחות בהתאם לדרישות הפיקוח.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email