עמותת "גיבורים קטנים" באירוע מרגש לקראת הגיוס לצה"ל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עמותת "גיבורים קטנים" נוסדה לפני 18 שנה על ידי סו"ב מיכל וינצר, יו"ר סניף תל אביב של לשכת סוכני ביטוח, ובעלה, ד"ר יריב וינצר. העמותה מאמצת לחיקה ילדים בעלי מוגבלות שכלית מ־44 בתי ספר שונים בארץ, ומעניקה להם שלל פעילויות חווייתיות לאורך כל השנה. בין הפעילויות יש טיולי ג'יפים, אירועי בר מצווה, מרוצים, משטים והרשימה עוד ארוכה.

האירוע שהתקיים ביום חמישי האחרון היה אירוע גיוס לצה"ל, אליו הגיעו כ־2,000 משתתפים, שנהנו מהפנינג ענק בו לקחו חלק מתנדבים מלשכת סוכני ביטוח, צה"ל, המשטרה וגופים נוספים. במסגרת ההפנינג העמידה לשכת סוכני ביטוח עמדת איפור וקעקועים לילדים.

אירוע הגיוס לצה"ל | צילום: נעמי גרשקוביץ

שיאו של הערב, שהיה כאמור מכוון לקראת התנדבותם של ילדי העמותה לצבא, היה טקס חיול שארגנו למשתתפים. במהלך הטקס צעדו הילדים אל רחבת הגיוסים לצלילי תזמורת צה"ל. ברחבה קיבלו את פניהם של הילדים סגן שר הביטחון, הרב אלי בן דהן, והאלוף איציק תורג'מן, ראש אגף טכנולוגיה ולוגיסטיקה בצה"ל. בטקס השתתפו גם בכירים מהנהגת הלשכה ובהם נשיא הלשכה ומנכ״ל הלשכה.

"חשוב לציין כי לשכת סוכני ביטוח שולחת מתנדבים רבים לעמותה לאורך כל השנה", אמרה וינצר, שמלבד כובעה כיו"ר סניף תל אביב של הלשכה, היא גם יו"ר הוועדה להעצמה נשית. "נוצר קשר יפה בין הילדים לסוכנים. היה מרגש לראות בהפנינג את הילדות שחיכו לסוכנות שהיו בשנה שעברה", סיכמה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email