עמלות לסוכנים שיעבדו עם מיטב דש בקרן הפנסיה הנבחרת

כך סוכם בפגישה שנערכה בין הנהגת הלשכה לבית ההשקעות • רונן טוב: "מכירים בחשיבות ההכוונה והייעוץ הפנסיוני של סוכן"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סוכנים שיעבדו עם מיטב דש בקרן הפנסיה הנבחרת שלה (ברירת מחדל) יזכו לתגמול ראוי ושקוף בעמלת היקף ועמלת נפרעים. כך סוכם בפגישה שהתקיימה לאחרונה בין הנהלת בית ההשקעות מיטב דש, אחד מארבעת בתי ההשקעות שזכו במכרז האוצר בפנסיית ברירת המחדל ("הקרנות הנבחרות") לבין הנהגת לשכת סוכני ביטוח.

עוד סוכם כי עמיתי הקרנות יזכו לדמי ניהול מופחתים כולל הנחה לפנסיונרים, דסק סוכנים זמין, נגיש ומקצועי לרבות כלים דיגיטליים חדשניים לסוכן ולמעסיק.

הנהגת הלשכה במפגש עם הנהלת בית ההשקעות מיטב דש | צילום: באדיבות הלשכה

לדברי רונן טוב, משנה למנכ”ל מיטב דש: “בחרנו לשנות את אסטרטגיית ההפצה שלנו שנשענה עד היום בעיקר על הצטרפות ישירה של המעסיקים, לעבודה עם ודרך הסוכנים הפנסיוניים. לא בכדי ובניגוד לשאר הקרנות שזכו במכרז, גובה ומבנה דמי הניהול שלנו, כלומר החלוקה בין דמי ניהול מפרמיה ודמי ניהול מצבירה הותאמו לעבודה עם ערוצי ההפצה מתוך הכרה בחשיבות הגבוהה של ההכוונה והייעוץ הפנסיוני הנדרשים למעסיק וללקוח”.

יש לציין, כי מיטב דש הינה קרן הפנסיה הגדולה מתוך קרנות הפנסיה הנבחרות ומנהלת תיק לקוחות של מעל תשעה מיליארד שקל ולמעלה מ־ 300 אלף לקוחות.

מ"מ נשיא הלשכה, סו"ב ליאור הורנצ'יק, מוסיף: "אנחנו ממליצים לסוכנים למכור את הפנסיות המסורתיות או ביטוח מנהלים, אך במקרה שהמבוטח מבקש את אחת הקרנות הנבחרות אנחנו מברכים על העובדה שסוכן הביטוח יכול להתפרנס מהן בעמלה ראויה. אנו מצפים מקרנות נוספות לתגמל את הסוכנים וללכת בדרך של מיטב דש".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email