עמלת הסוכנים בפספורטכארד הופחתה?

נודע כי החברה תעדכן את הפוליסה הקיימת עוד לפני החגים; החברה: "אין שינוי בעמלה על כל מרכיבי הפוליסה, למעט תוספת 'ריידר מגפה'"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סוכני הביטוח שעובדים עם פספורטכארד גילו במקרה שהחברה מעניקה להם עמלה נמוכה יחסית בפוליסה החדשה שלה לביטוח נסיעות לחו"ל, 'ריידר מגפה'.

ב־10 באוגוסט, עם השקת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל החדשה שלה הכוללת התייחסות לקורונה, קיימה פספורטכארד כנס וירטואלי לסוכניה בו הדריכה אותם לגבי הפוליסה החדשה. במהלך ההדרכה העיר נציג החברה כי העמלות לא משתנות למעט העמלה בגין "תוספת קורונה" שתסתכם ב־15% לעומת 25% – העמלה ששולמה בגין הפוליסה בעבר.

חשיבות התיעוד בביטוח נסיעות לחו"ל | צילום: jeshoots-com unsplash
הסוכנים גילו עמלה נמוכה בביטוח הנסיעות לחו"ל | צילום: jeshoots-com unsplash

לדברי סוכנים שעובדים עם החברה, תוספת הקורונה היא מהות הפוליסה החדשה, ומדובר בפרמיה משמעותית ויקרה יחסית. בנוסף, הם טוענים כי הורדת העמלה נעשתה ללא התראה או הודעה מראש לסוכני החברה.

מהחברה נמסר בתגובה: "פספורטכארד משלמת ללא כל שינוי 25% על כל מרכיבי הפוליסה הישנה ו־15% על המרכיב התוספתי של 'ריידר מגפה'. בנוסף, פספורטכארד גאה להיות החברה היחידה המשלמת עמלה על כל מכירה ישירה שנעשית במוקד והיחידה שעובדת רק עם סוכני ביטוח. פספורטכארד תמיד היתה ותמיד תהיה חברת סוכנים הנאמנה לסוכניה".

לביטוח ופיננסים נודע כי החברה תשיק פוליסה חדשה ונוחה עוד לפני החגים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email