ענק הביטוח Chubb הגיש הצעה לרכישת Hartfold

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גל המיזוגים שוב חוזר לוול סטריט. ענק הביטוח הגלובלי Chubb הגיש הצעת רכש לחברת הביטוח האמריקאית Hartfold. הצעת הרכש בהיקף של 23.2 מיליארד דולר במזומן ובמניות, ונחשבת כאחת מהצעות המיזוגים הגדולים בסקטור הביטוח בשנים האחרונות.

כבר מתנהלים דיונים על מיזוג אפשרי. אולם גורמים העוקבים אחר המהלכים אינם מגלים אופטימיות. Hartfold אישרה שקיבלה הצעת רכש אשר נבחנת על ידי מועצת המנהלים בסיוע יועצים.

איוון גרינברג, 66, הפך את Chubb לענק ביטוח על ידי מיזוג חברת ACE שניהל אותה עם Chubb בעסקה של 30 מיליארד דולר ב-2016. איוון, בנו של מנכ"ל AIG המפורסם האנק גרינברג, הפך את Chubb לאחת מחברות הביטוח הגדולות בביטוחי תאונות ורכוש וגם פעילה בביטוחי חיים ובביטוח מסחרי ופועלת ב-54 מדינות.

HARTFOLD פעילה בענפי הביטוח המסחרי ובביטוחי חיים. החברה היא יעד בשנה האחרונה להשתלטות על ידי חברות ביטוח גדולות. בין המתעניינות ברכישה נמצאות חברות אירופאיות גדולות כאליאנץ' וציריך אינשורנס גרופ.


שוב בוטל הכנס השנתי של מבטחי המשנה במונקו 

מארגני הכנס היוקרתי השנתי של מבטחי המשנה הגדולים בעולם, הידוע כרנדו וו, נדחה שוב בשל מצב מגפת הקורונה באירופה. הכנס תוכנן להתקיים בספטמבר במונקו.

הכנס נדחה שוב בשל תחלואת הקורונה באירופה. צילום: shutterstock

מארגנים של הכנס מציינים כי אינם יכולים לקבוע מתי ההגבלות על התכנסויות ונסיעות באירופה יבוטלו, הם מעדיפים לדחות את הכנס לספטמבר 2022 מתוך תקווה שהמצב הבריאותי ישתפר. גם בשנה שעברה בוטל הכנס של מבטחי המשנה. עם זאת המארגנים מתכונים לקיים דיונים בזום בשבוע מה-13 בספטמבר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email