עקב הביקוש: סדנה נוספת בנושא המסלקה לסוכני ת"א והמרכז

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

DSC_0021

עם התקרבות חובת ההתחברות למסלקה הפנסיונית (החל בנובמבר 2015), פנו סוכני ביטוח רבים של מחוז ת"א והמרכז אל עמוס גואטה, יו"ר המחוז, בבקשה להשתלמות מעמיקה יותר בנושא המסלקה. “במסגרת ימי העיון המחוזיים והסניפיים אמנם שולבו הרצאות בנושא זה", מסביר גואטה, "אך בכל זאת נותרו שאלות רבות שניתן היה להבהיר אותן רק במסגרת סדנת כיתת לימוד אינטנסיבית של מספר שעות".

לדבריו, משזוהה הצורך הרב להתמקצע בתחום הזה, הוא נרתם למשימה, ובעזרתם של יו"ר הוועדה הפנסיונית יובל ארנון והצוות של המכללה לביטוח, ארגן סדנה לכ־60 סוכנים במסגרת המכללה. כחלק מההשתלמות הסביר מנהל המכירות של המסלקה הפנסיונית, עופר צרפתי, את מבנה המסלקה, וענה לשאלות שהפנו אליו מהסוכנים. יוסי מנור סיכם את הסדנה ברשמיו האישיים מעבודתו עד כה באמצעות טכנולוגיית המסלקה הפיננסית, והדגיש את הנקודות החשובות שבגינן משתלם וכדאי לסוכן הביטוח להתחבר למערכת.

לדברי גואטה, "ההשתלמויות המקצועיות של הלשכה עושות את ההבדל בין סוכן ביטוח מקצועי למוקדן שמוכר ביטוח. מאחר שנרשמו הרבה מעבר למה שניתן להכיל בכיתת לימוד אחת, חולקו הנרשמים לשני מחזורים, כשהשנייה תיערך ביום ראשון הקרוב, 30.8.15. אם תהיה דרישה נוספת נשקול סדנאות נוספות בהמשך".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email