ערב הוקרה למאות סוכני כלל המצטיינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כלל ביטוח ערכה ערב הוקרה למאות מסוכניה המצטיינים, החברים במועדונים כסף, זהב, פלטינום וטיטניום. האירוע היוקרתי נערך בבית האופרה בתל אביב בו נכחו כ־ 1,200 אורחים.

במסגרת הערב, בהנחייתה של לירון ויצמן, נערך טקס חגיגי בו חולקו גם מגנים לסוכני מועדון הטיטניום, לסגני הנשיאים ולנשיאי המועדונים. ערב ההוקרה כלל ארוחת ערב חגיגית, מופע של אייל גולן ומירי מסיקה, ובסיומו נהנו הסוכנים ממופע מרהיב של קינוחים משובחים, בניצוחו של השף אסף גרניט וזוכה משחקי השף, אורן אסידו. מנכ"ל החברה יורם נוה, בירך את הסוכנים ואמר בין השאר בנאומו: "האתגר הגדול של כלל ביטוח זהה לאתגר שלכם. עומדת לפנינו תקופה מלאת הזדמנויות ואנו ננהל אותה ביחד, תוך שינוי, צמיחה, מחויבות ואכפתיות".

אבו נאסר, נוה, אבו נאסר | צילום: דוברות כלל

ירון שמאי, משנה למנכ"ל, מנהל חטיבת לקוחות והפצה ציין: "אני שמח שאנו מקיימים אירוע חשוב זה, בפתחה של השנה החדשה. אני מאחל לנו שנה טובה ושנת עסקים מצוינת בה נמשיך את שיתוף הפעולה הפורה שלנו יחד".

שלומי תמן, מנהל מערך העסקים החדש של כלל ביטוח הודה לסוכני החברה ואמר: "הערב הוא ערב הוקרה לכם, על פועלכם. הערב הזה כולו עבורכם ואנו נרגשים להעניק לכם את ההוקרה והכבוד להם אתם ראויים".

המשנה לנשיא הלשכה סו"ב ליאור הורנצ'יק נשא דברים על הבמה ובין היתר אמר: "אנחנו שמחים ומברכים על כך שכלל ביטוח מעוניינת ורוצה להחזיר עטרה ליושנה. הסוד להצלחה וצמיחה הוא שיתוף פעולה עם סוכני הביטוח".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email