ערן אופיר מונה למשנה למנכ"ל הכשרה חברה לביטוח

אופיר, שהוביל בחודש האחרון את שינוי המבנה הארגוני בחברה, החל את דרכו המקצועית בהכשרה לפני שני עשורים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ערן אופיר, ראש אגף אלמנטרי ותביעות בהכשרה חברה לביטוח, מונה למשנה למנכ"ל וראש החטיבה לביטוח כללי. מהחברה נמסר כי אופיר הוביל בחודש האחרון את שינוי המבנה הארגוני החדש בחברה, מבנה אשר מיישם, הלכה למעשה, את אסטרטגיית הרווחיות ושיפור השירות תחת שמעון מירון מנכ"ל החברה.

אופיר, בן 49 נשוי ואב ל-3, הוא עו"ד במקצועו, והחל את דרכו המקצועית בהכשרה לפני 20 שנה. הוא התחיל כעו"ד במחלקת תביעות, קודם למנהל מחלקת תביעות בשנת 2007 ומונה לסמנכ"ל בחברה בשנת 2012. ב-2016 מונה, בנוסף לתפקידו כראש אגף תביעות, גם לראש אגף אלמנטרי,  בכך היתה הכשרה לחברה הראשונה אשר הובילה מהלך חדשני בענף הביטוח על ידי ניהול בין שני תחומים יחד, כחלק מיישום אסטרטגיית הרווחיות ושירות טוב יותר.

ערן אופיר. צילום: יונית אגרון, באדיבות הכשרה

תחת אופיר צמח תחום הביטוח העסקי והקבלנים בחברה וכיום הוא בצמיחה מתמדת, כל זאת במקביל לפעילות אינטנסיבית של טיוב תיק וחיתום מוקפד, כמו גם תחום הרכב אשר צמח בלמעלה מ-20%, בין היתר הודות לפיתוח מוצרים חדשים כמו מותג הביטוח הדיגיטלי Go.

"אני מברך על המהלך, במסגרת פעילותו מביא עמו אופיר ניסיון ניהולי רב", אמר מירון והוסיף "קידומו משקף בעיני את הערכתי הרבה אליו על תרומתו לחברה ועל המהלכים אותם הוא הוביל במשך השנים. כחלק מהאסטרטגיה שלנו לקידום עובדים מתוך החברה, אני גאה לקדם לתפקיד משנה למנכ"ל עובד שצמח מתוך החברה וביצע שורה של תפקידים והתפתח לאורך השנים בתוך החברה. אופיר מוכיח יכולות יוצאות מן הכלל ואני סמוך ובטוח כי הידע והניסיון שצבר לאורך השנים יתרום לקידום החברה. אני מאחל לו הצלחה רבה בתפקידו המאתגר".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email