עשרות סוכנויות ביטוח הצטרפו ל“מודל השקוף“ של הלמן־אלדובי

מנכ"ל החברה: "אנו מאוד מרוצים מאימוץ המודל - חתמנו על עשרות הסכמים". שלוש חברות נוספות צפויות להצטרף למודל בקרוב
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מנכ"ל הלמן אלדובי: "אנו מאוד מרוצים מאימוץ המודל – חתמנו על עשרות הסכמים
חדשים". שלוש חברות נוספות צפויות להצטרף למודל בקרוב

"מאז שהשקנו את המודל השקוף, לפני כחמישה חודשים, אנחנו עסוקים רק בזה, כי יש המון התעניינות – כנסי סוכנים על המודל, החתמות של סוכנים חדשים ופרודוקציה חדשה של
סוכנים שעובדים איתנו במודל השקוף“. כך אומר איתי ברדה, מנכ“ל הלמן אלדובי גמל ל“ביטוח ופיננסים“. במרכזו של ”המודל השקוף“ של בית ההשקעות עומדת הפרדה בין דמי הניהול לעמלת הסוכן במכירת חיסכון פנסיוני. הוא נתמך בידי לשכת סוכני הביטוח והנשיא אריה אברמוביץ, שמעודד את ההפרדה בכל השוק הפנסיוני. נודע כי עוד שלוש חברות ביטוח עומדות להשיק מודלים דומים בקרוב.

איתי-ברדה1

כמה סוכני ביטוח הצטרפו אליכם עד כה בזכות המודל? 

”חתמנו על עשרות הסכמים, כולל כמה סוכנויות הסדר וכמה סוכנויות גדולות שמעסיקות כל אחת עשרות סוכנים, ועוד עשרות הסכמים עם סוכנים פרטיים. אנחנו מאוד שמחים שיצאנו עם המודל ומאוד שמחים על שעברנו לפני שנה וחצי לערוץ הפצה באמצעות סוכנים – בדיעבד אנחנו מבינים שעשינו את הצעד הנכון לנו, נכון לציבור החוסכים, ונכון לסוכני הביטוח גם כלכלית וגם אתית. נכון שיש פחד משינוי אצל חלק גדול מהסוכנים, אבל הצורך בהפרדה בין דמי הניהול לעמלה בהחלט מחלחל אצל ציבור הסוכנים".

חשבתם שעדיין תהיו היחידים עם מודל ההפרדה לאחר כמעט חצי שנה?

 ”העובדה שהיינו חלוצים משחקת לטובתנו. לא נישאר לבד עוד זמן רב. אני יודע שעוד חברות עובדות על מודלים דומים. מי שלא ייצא עם מודל להפרדה בין דמי ניהול לעמלה מתוך אידיאולוגיה,
יצטרך לעשות את זה אחר כך מכורח הרגולציה. קיבלנו תמיכה אדירה מהלשכה ומהנשיא אריה אברמוביץ, שעשה כאן מהלך מנהיגותי מהדרגה הראשונה מתוך אחריות לסוכני הביטוח“.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email