עשרות סוכנות וסוכנים בהשתלמות מחוז השרון שנערכה השבוע

קרוב ל־100 סוכנים לקחו חלק בכנס הפרונטלי של מחוז השרון במכללת BDO ונהנו מעדכונים שוטפים, הרצאות מקצועיות, וסקירות בנושאי סייבר והשבחת תיק הלקוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

השתתפות שיא של קרוב ל-100 סוכנות, סוכנים ואורחים נוספים במפגש מרגש ופרונטלי בהשתלמות מחוז השרון שנערכה במכללת קונטק בנתניה השייכת לקבוצת BDO. את המפגש המוצלח ארגן יורם פנש, יו"ר סניף נתניה.

"הייתה התרגשות שיא של הסוכנות והסוכנים מהמפגש וזאת לאחר כשנה וחצי מאז המפגש האחרון שנערך בפברואר 2020", אמר סו"ב דני קסלמן, יו"ר מחוז השרון בלשכה.

בדברי הפתיחה ציין קסלמן את הפעילות של הלשכה מול סוכנים שנפגעו בפרנסתם, וטיפול במשפחות סוכנים שחלו ו/או נפטרו. "כמו כן, הסוכנים עודכנו על מינוי חברי ועד מנהל חדשים, מנוי מנכל"ית חדשה ללשכה, בשמת כרמון והאני מאמין שלי עד תום הקדנציה המסתיימת בסוף השנה".

כנס מחוז השרון יולי 2021 | צילום: גיא קרן

נשיא הלשכה, סו"ב יוסי אנגלמן, אמר כי הכנס היה מצוין וכלל הרצאות מקצועיות, "שאפו ענק ליו"ר סניף נתניה ויו"ר מחוז השרון על הארגון המהיר (מהחלטה לביצוע פחות משבועיים). אין ספק ששלוחות BDO בכל הארץ יהיו פתרון יעיל ונגיש לטובת התמקצעות הסוכנים".

הרצאות מקצועיות

עו"ד עדי בן אברהם היועץ המשפטי של הלשכה שמתמחה בתביעות ביטוח העביר הרצאה ממוקדת אשר חידדה את ההבדלים והחידושים בנושא ההתיישנות בענפי הביטוח השונים, לאור התיקון לחוק חוזה הביטוח והתקנון האחיד של קרנות הפנסיה.

ד"ר אודי פרישמן בהרצאה מקצועית מעולה סיפר על חידושי הטכנולוגיות הרפואיות החדשות, לרבות ההתמודדות עם מגפת הקורונה, ובנוסף, הבהיר כיצד ניתן כיום להתמודד עם תביעות ביטוח בגינן.

עו"ד טובי פארי ממשרד עו"ד קן דרור, הראל, היועצים המשפטיים של מחוז השרון, בסקירה עניינית על הפתרונות כיצד להלחם במלחמות הסייבר שתוקפות אותנו סוכני וחברות הביטוח, וכדוגמה ציינו את חברת שירביט ושתי סוכנויות ביטוח גדולות.

אבי רוזנבאום, יו"ר ברוקר סוכנות לביטוח, העניק טיפים לסוכנים בכל הנוגע להשבחת תיק הלקוחות הקיים על ידי מכירת מוצרים פיננסים ופנסיוניים נוספים, בהתאם למאפייני הלקוח, תוך מקסום הטבות המס מחד והגדלת מקורות ההכנסה של הסוכן מאידך.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email