עשרות סוכנים וסוכנות בהשתלמות מקצועית של מחוז השפלה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

86 סוכנים וסוכנות ממחוז השפלה נהנו להיפגש לאחר תקופה ארוכה מאוד בשל הקורונה, בהשתלמות מקצועית של המחוז שהתקיימה בבית קבוצת גישות למצויינות מבית BDO. ההשתלמות בשת"פ עם מרכז הכשרה למקצועות הביטוח של הלשכה.

המשתתפים קיבלו סקירה מנשיא הלשכה בפועל, סו"ב יוסי אנגלמן, על הפעילות שנעשתה בלשכה עד היום ועל התוכניות עד לבחירות הקרובות שהמטרה היא להעביר את הלשכה בצורה הטובה ביותר.

בפתח ההשתלמות נשאו דברי ברכה: סו"ב אבי שבי, יו"ר סניף אשדוד־אשקלון, שהיה אחראי על ארגון ההשתלמות; סו"ב רחל כבודי, יו"ר סניף ראשון לציון, שגם הנחתה ונשאה דברים; סו"ב אביתר שרעבי, יו"ר סניף רחובות־נס ציונה ועו"ד בשמת כרמון, מנכ"לית הלשכה, שהציגה בכמה מילים את יישום התייעלות הלשכה והדגש על סוכן הביטוח במרכז.

סו"ב אבי שבי | צילום: צאפלין סטודיו

לדברי סו"ב אבי שבי, החלק המקצועי התחלק לשניים: "1. הרצאות בתחום המשפטי שעדכנו את הסוכנים על העידכונים האחרונים ברגולציה; 2. החלק השני כלים ועידכונים לסוכנים איך אפשר לשפר ולייעל את המכירה בעידן הרגולטורי החדש. לסיום, הרצאה בתחום השיווק הדיגטלי בעולמות החדשים".

אבי פרדס, מנכ"ל SMS, דיבר על הפיכת סוכן הביטוח לאיש העסקים באמצעות ניתוח תיק סוכן; מורן זיסר, מנכ"לית "באפי", על ארגז הכלים הטכנולוגיים לרשות הסוכן; עו"ד עדי בן אברהם, יועמ"ש של הלשכה, הרצה על התנהלות הסוכן מול הנחיות הרגולציה; טל סנדרוני, מנכ"ל ובעלים של חברת מיתוג מדיה חברתית בע"מ, סיפר איך לשפר את פעילות הדיגיטל של סוכן הביטוח; עמיר טל, מנכ"ל המסלקה הפנסיונית, דיבר על הקמת ועדכון מוצר באמצעות המסלקה; עו"ד ליאור קן דרור, יועץ משפטי למחוזות השפלה, דרום וצפון בלשכה – על הכנת המשרד לדרישות הרגולציה.

"לסיכום, היה יום השתלמות פורה ומעניין שהביא דרישה מרבים מהסוכנים לקיום השתלמויות מעשירות נוספות", אומר סו"ב שבי.

נשיא הלשכה בפועל, סו"ב יוסי אנגלמן: "חנכנו היום עוד שלוחה למבנה הלשכה שיעמוד ברשות סוכני מחוז השפלה על מנת שיוכלו להיפגש ולהתמקצע ככל שירצו. זה חלק מהרחבת הפעילות של הלשכה בכל המחוזות: הנגשת הלשכה אל הסוכני במחוז".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email