עשרות סוכנים יצאו לחלק חבילות שי לנזקקים

חלוקת החבילות בוצעו במחוזות השונים, בכל רחבי הארץ
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במסגרת פעילות ועדת פעילות וקשרי קהילה בלשכה, יצאו השבוע עשרות רבות סוכנים, מהמחוזות והסניפים השונים בלשכה, לחלק חבילות שי לפסח בבתי אבות ובבתי חולים. כל מחוז בחר במוסדות המועדפים עליו. מיכל וינצר, יו"ר הוועדה מספרת כי היה מרגש לראות את ההיענות הרבה. בנוסף, היא ביקשה להודות לחברת שומרה, שהשתתפה במימון החבילות – בשיעור של 50%. בגיליון זה תמונות מהחלוקה במחוזות צפון, ירושלים והדרום. בשבוע הבא יוצגו תמונות מפעילויות החלוקה במחוזות הנוספים.

מחוז ירושלים:

יו"ר מחוז ירושלים שמואל אשורי מספר כי חברי הסניף בחרו במספר מקומות. בין היתר, חולקו חבילות באלי"ן – בית חולים אורטופדי ומרכז שיקום לילדים נפגעים, בהר הרצל – לחיילים המשרתים במקום, בכפר השוודי – מוסד לטיפול בחולי נפש התקבלו חברי המחוז בחום. ובזכרון מנחם – המעניק לילדים חולי סרטן פיאות. בכל המקומות התקבלו חברי המחוז בחום.

אשורי ממסר כי "מכאן ברצוני להודות לחברתי שלומית לפידות שהגיעה בבוקר מוקדם כדי לעזור בחלוקה וכן לכל ועד המחוז".

מחוז דרום:

מנהל מחוז דרום יפת בקשי מספר כי כ-20 נציגי המחוז, "בשיתוף עם חברי לוועד גבי מלכה , בריגיט קדוש ומיקי גל, הגיעו לבית החולים לבריאות הנפש בבאר שבע".

בקשי מספר כי "הרבה פעמים אנשים משקיעים מאמצים ואמצעים רבים כדי להרגיש מכובדים או אהובים. אנחנו, כמעט ללא מאמץ – בסה"כ שי לחג לנערים ונערות ששוהים בבית החולים, זכינו לכבוד ולתודות נרגשות. הרגשנו נבוכים מהמחמאות והפרגון הרב שהרעיפו עלינו, פשוט היינו בעננים". בקשי סיפר כי נערך עבורם סיור במקום. לסיום, הוא ביקש להודות למיכל וינצר על היוזמה הברוכה.

מחוז חיפה והצפון:

סוכני מחוז חיפה הצפון בחרו בתרומה ל"גן הילד" – עמותה לילדים עם צרכים מיוחדים בחיפה. החברים ביקרו במקום ביום ג' והעניקו לילדים חבילות שי.

יו"ר המחוז ליאור רוזנפלד הבטיח למנהל המקום, כי הלשכה תמשיך לסייע לעמותה.הילדים הנמצאים ברמות שונות על קשת האוטיזים התרגשו וקיבלו את הסוכנים בהתלהבות ובאהבה.

לדברי רוזנפלד, "בכוונתנו להמשיך ולסייע לעמותה החשובה הזאת שעושה עבודת קודש ומתפקדת במקרים רבים במקום בו המדינה לא נותנת מענה. לשכת סוכני הביטוח לא 'עושה' רק לביתה ותורמת וגם במקרה זה למען הקהילה. יו"ר ועדת קשרי קהילה בלשכה מיכל וינצר, עושה בתחום הזה עבודה מבורכת."

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email