עשרות סוכנים צעירים בהשתלמות פיננסים ייחודית במחוז הצפון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לשכת סוכני הביטוח במחוז צפון בשיתוף עם אלטשולר שחם ערכו ביום א' השבוע יום עיון לכ-50 סוכנות וסוכנים צעירים באזור מחוז צפון, בתחום הפיננסים. האירוע התקיים בעיר נשר וכלל ארוחת בוקר והרצאות מקצועיות ומעשירות מטעם מומחי אלטשולר שחם.

את שיתוף הפעולה בין אלטשולר שחם לבין מחוז צפון של לשכת סוכני הביטוח הוביל סו"ב תדהר סאטובי, יו"ר מחוז צפון בלשכה, יחד עם סו"ב ענר אדרי, יו"ר הוועדה לסוכנים צעירים בלשכה.

כנס סוכנים צעירים במחוז הצפון | צילום: באדיבות לשכת סוכני הביטוח

ההרצאות העניקו למשתתפים מידע מקצועי, טיפים חשובים, סוגיות מקצועיות בפנסיה, דגשים בביצוע ניוד וכלים דיגיטליים שעומדים לרשותם לייעול העבודה היומיומית של הסוכן אל מול הלקוחות. בנוסף, המשתתפים נחשפו למגוון החידושים והפיתוחים שנעשים למען הסוכנים ולקוחותיהם ולהשקעות אלטרנטיביות ייחודיות נוספות שיאפשרו לסוכנים לגוון את תיקי ההשקעות של לקוחותיהם ולהעניק להם ערך מוסף.

כלים לעבודה היומיומית

מטרת האירוע היא לחשוף ולחבר את הסוכנים הצעירים לעולם הפיננסים המתפתח, לתת להם כלים פרקטיים ושימושיים לעבודה היומיומית מול הלוקחות ובפרט בצל המשבר בשווקים.

יו"ר ועדת סוכנים צעירים בלשכה, סו"ב ענר אדרי פתח את הכנס והציג לנוכחים את תוכנית הוועדה לשנה הקרובה להכשרת וקידום הסוכנים הצעירים בתחום הפיננסים.

יו"ר מחוז צפון, סו"ב תדהר סאטובי מסר: "אני שמח לראות דור צעיר שבא לקחת חלק, ללמוד ולהתפתח. נמשיך להביא לכם ערך גם במפגשים הבאים".

רעות שובבו, מנהלת מחלקת סוכנים וסוכנויות באלטשולר שחם: "אנחנו באלטשולר שחם רואים את הסוכנים כשותפים אמיתיים ואנו מחפשים באופן תמידי איך לשפר ולתת ערך מוסף לסוכן, באמצעות העשרת הידע המקצועי, מתן כלים שירותיים ללקוחותיהם, ועוד.

"אנחנו שמחים על שיתוף הפעולה עם לשכת סוכני הביטוח מחוז צפון ונמשיך לעשות פעילויות נוספות מסוג זה בעתיד עם קבוצות הסוכנים השונות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email