עתירה לביה"ד של הלשכה – בטל חברותו של סו"ב שמוליק אבוטבול לאלתר

בין הטיעונים שעלו בעתירה: "משתלח ומסית. התבטאויותיו קשות עד כדי חשש לחברים העושים עבודתם". לדברי יו"ר ביה"ד לסו"ב אבוטבול ניתנו 15 יום להגיב לעתירה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בקשה לסילוקו לאלתר של סו"ב שמוליק אבוטבול מלשכת סוכני הביטוח הוגשה לביה"ד של הלשכה שלשום בערב. העותר, סו"ב מרדכי ניר, שמייצג חברי לשכה רבים שהזדעזעו מדברים שפרסם אבוטבול, כותב בעתירה כי "סוכן הביטוח שמוליק אבוטבול משתלח ומכפיש מזה שנים את חלק מחברי לשכה והנהגתה. הוא צירף לעתירתו אסמכתאות רבות, "חומר תיעודי חלקי משלל ההתבטאויות הקשות שלו עד כדי חשש לחברים העושים עבודתם". בין האסמכתאות ציטוט שלו מלפני שבוע בוואסאפ (בתמונה).

דוגמאות נוספות מהפייסבוק והווטסאפ בצילום מהמקור שמובאות בעתירה: "כרגע כולנו עובדים מחוץ ללשכה מאחר וזו נחטפה על ידי עסקונה מהסוג הנמוך ביותר. בהמשך ננקה את הלשכה מהעסקונה הפוליטית שלה"; "בלשכה החליטו שהם לא כפופים לבית הדין של עצמם"; "הפעם הולך להיות כאן פינוי בינוי"; "הלשכה נחטפה ,הלכה למעשה ,על ידי בית הדין שעושה לעצמו דין משלו. הסוכנים לא מעניינים אותו".

ההודעה ששלח סו"ב שמוליק אבוטבול. צילום מסך
השתלחות בחברי לשכה

בעתירה נכתב: "אלה מעט 'מהפנינים', מההכפשות, מהאיומים ומהטלת הדופי בביה"ד של הלשכה ובסמכותו. הוצאת דיבה, השתלחות ומילות גנאי כלפי נבחרים והנהגה, הסתה, שקרים איומים להוציא להורג ועוד כיד הדמיון של האיש הזה".

בעבר הוגשה על ידי אורי צפריר תלונה במשטרה נגדו על איומים. לאור הדברים האמורים לעיל ובצירוף מסמכים אותנטיים אבקש מכבוד בית הדין לבטל את חברותו לאלתר, לפסול את מועמדותו בבחירות הקרובות, להטיל עליו קנס לדוגמה. האיש אינו ראוי להיות חבר בעמותה".

לדברי יו"ר ביה"ד סו"ב ועו"ד ישראל אליוביץ, לסו"ב אבוטבול ניתנו 15 יום לתגובה, ועד כה לא התקבלה תגובתו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email