פוליסה ייחודית לחברי הלשכה: ביטוח שיניים קבוצתי של הראל חברה לביטוח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לשכת סוכני הביטוח שמחה וגאה להוסיף פוליסה ייחודית נוספת לחברי לשכת סוכני הביטוח בישראל, וזאת בהמשך לפוליסות שאנו בונים לרווחת סוכני הביטוח.

בימים אלו סיימנו תהליך ארוך להתקשרות חוזית בפוליסת ביטוח שיניים קבוצתית ייחודית לסוכני הביטוח עם הראל חברה לביטוח. הראל ידועה בניסיונה המקצועי בתחום ביטוחי השיניים ובפריסה ארצית רחבה של מרפאות ורופאי שיניים בהסדר.

נעזרנו במיטב המומחים והיועצים ברפואת השיניים, בחרנו בתוכנית ביטוח שיניים קבוצתית ייחודית העונה על הצרכים הרפואיים הדנטליים של כל אחת ואחד מאתנו, כל זאת כחלק ממאמצינו המתמשכים לשיפור ושמירה על בריאותיכם.

התוכנית נבנתה במטרה להתאימה להתפתחות הרפואה והטכנולוגיה, לשינויים ולשיפורים בעולם הביטוח, תוך הקפדה על תקנות המפקח על הביטוח ושמירה על מחיר ביטוח השווה לכל נפש ברצוננו לציין לחיוב את שיתוף הפעולה הפורה בינינו לבין הראל.

למען בריאותך ובריאות בני משפחתך, אנו ממליצים לך לממש את זכותך להצטרף ולצרף את בני משפחתך לתוכנית ביטוח השיניים ולהימנות עם מבוטחים רבים במשק הישראלי שרכשו פוליסת ביטוח שיניים.

הפוליסה תיכנס לתוקף רק אם יצטרפו מינימום 1,500 מבוטחים (לא כולל ילדים). באם יעד זה לא יושג, הפוליסה וההצטרפות יבוטלו. בואו הצטרפו בהמוניכם, כדי שנוכל יחד להקים פוליסה זו.

חשוב להדגיש כי אין ולא ניתן לרכוש במסגרת אישית פוליסה הדומה בהיקפה לזו שנבחרה לכם במסגרת הקבוצתית. בכנס לשכת סוכני בטוח שיתקיים במרץ באילת תוכלו להיעזר לכל הבהרה שאלה בנציגות הראל.

הסכמי התקשרות עם ספקים בביטוח שיניים העיקרון המשותף המנחה הינו מתן חופש הבחירה בידי המבוטח לערוך את טיפולי השיניים אצל כל רופא ו/או מרפאה על פי בחירת המטופל (רופא בהסדר/ רופא שאינו בהסדר) מערך מוקדי ההסכם מונה למעלה מ-900 מוקדים בפריסה ארצית, בהם מרפאות שיניים, מרפאות שיניים רב – תחומיות, רופאי שיניים, מכוני צילום, וכן רופאים מומחים בתחום הפריודונטיה (מחלות חניכיים), בכירורגיית פה ולסת, וכן רופאים "מורשים" בתחום יישור שיניים, שמקבלים תשלום מהמבטח על פי מחירון מוסכם .

לאיתור מרפאות ורופאי שיניים בהסדר תוכלו להיעזר באתר הראל www.harel-group.co.il דמי הביטוח החודשיים דמי הביטוח המצוינים להלן, נכונים ליום 1.2.2015 לפי מדד דצמבר 2014. תקופת הביטוח תחל ביום 1.4.2015 ותסתיים ביום 31.3.2021.

איך מצטרפים לביטוח השיניים? להיוועצות והצטרפות לביטוח השיניים תוכלו לפנות לנציגי הראל בימים א' – ה' בין השעות 8:00-15:00 בטלפון 03-9208127, וכן ניתן לפנות למוקד שירות לקוחות שיניים, טלפון: 03-7547222.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email