פוליסות ביטוח רפואי לתקופת הקורונה – עכשיו גם בארה"ב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מגפת הקורונה מחייבת יוזמות חדשות בתחום הביטוח. המבטחת האמריקאית Seven Corners משיקה שתי פוליסות ביטוח חדשות שיספקו את צרכי האנשים היוצאים לנופש בתקופת מגפת הקורונה.

נשיא החברה, ג'רמי מרצ'לנד, אמר כי "מגמת היציאה לנופש השתנתה. הרבה אנשים מעדיפים נסיעות ברכב בחודשי הקיץ במקום טיסות. אנחנו גם מנצלים את ההזדמנות של המגפה לפתח מוצרי ביטוח נסיעות שמתאימים לכיסוי מגפת הקורונה". היוזמה הביטוחית, הבהיר המבטח האמריקאי, נובעת מן העובדה שהמגפה גרמה לשיתוק בענף הנסיעות העולמי והרבה נוסעים לא יכלו לקבל פיצוי על ביטול טיסתם בשל מגפת הקורונה.

הפוליסות שהשיקה החברה:

  • Liaison Travel Plus – מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל הנובעות ממגפת הקורונה.
  • Armor – פוליסה שמיועדת לנהגים הנוסעים בכבישי צפון אמריקה ומכסה הוצאות פינוי רפואי ממקומות מרוחקים והובלת הרכב והנוסעים באירוע שבו הנהג נפצע בתאונה. זו פוליסה לתקופה של 30 יום כאשר הנסועה היא למרחק של יותר מ-100 מייל ממקום מגוריו של הנהג. הכיסוי הביטוחי ניתן בארה"ב, קנדה ומקסיקו ולא מכסה הוצאות רפואיות בגין הקורונה, אשר מכוסות בארה"ב על ידי הביטוח הרפואי. כך למשל, ביטוח לנהג בן 45 באוגוסט תחויב בפרמיה של 50 דולר.

בברודוויי מחפשים כיסוי ביטוחי לתקופת הקורונה

תיאטראות ברודוויי לא חידשו עדיין את ההצגות, והסגירה שלהם תימשך לפחות עד תחילת 2021. אולם, המפיקים ומנהלי התיאטראות החלו בחיפוש אחר מבטח שיהיה מוכן למכור כיסוי ביטוחי להפקות היוקרתיות שבוטלו בשל מגפת הקורונה.

תיאטראות ברודוויי. נערכים לחזרה לשגרה בתחילת השנה הבאה. צילום: shutterstock

הפניה למבטחים האמריקאים לא הניבה תוצאות. לכן, נעשתה עתה פנייה לתאגיד לויד'ס על מנת שיערוך פוליסת ביטוח מותאמת לברודוויי עם כיסוי של מבטחי משנה. מנהלי התיאטראות מצפים שבמהלך השבועות הקרובים יצליחו לערוך פוליסת ביטוח שתענה על דרישותיהם.

המפיקים הבהירו שהכיסוי הביטוחי הנדרש יסייע לחדש את ההצגות בברודוויי בתחילת 2021.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email