פוליסת אחריות מקצועית למקעקעים ולמאמני כושר

בנוסף, תשיק החברה גם פוליסות אחריות מקצועית ייעודיות לבעלי מקצועות נוספים כמו עו"ד ורו"ח. "הגידול בביקוש לפעילויות ספורט מעלה גם את החשיפה של המאמנים לתביעות"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מגדל ביטוח משיקה בימים אלה פוליסת ביטוח חדשה לבעלי מקצועות חופשיים שזוכים לביטוח אחריות מקצועית ייעודי – מאמני כושר ממגוון רחב של תחומים.

מאמני כושר חשופים לפציעות של מתאמנים ולתביעות בנושאים אלה. התוכנית הייעודית של מגדל מאפשרת התאמה של הכיסוי הביטוחי לצרכי המבוטח ומעניקה בחירה בין ביטוח אחריות צד שלישי משולב עם אחריות מקצועית לבין ביטוח אחריות צד שלישי כולל ביטול חריג אחריות מקצועית לנזקי גוף, המותאם ספציפית לתחום הספורט שבו עוסק המאמן, עד לגבול אחריות מקסימלי של 2 מיליון שקל למקרה ולתקופה.

עליה בכמות המתאמנים הגדילה את החשיפה לתביעות של מאמני הכושר. צילום: shutterstock

הביטוח מיועד לבעלי תעודת הסמכה בלבד בתחום האימון, ובמגוון גדול מאוד של מקצועות, בהם מדריכי ריקודים; מדריכי התעלמות אירובית, TRX, פילאטיס, אימוני כושר ועוד; מאמני משחקי כדור, בהם כדורגל, כדורסל, כדורעף, טניס ועוד; מאמני אמנויות לחימה, בהן ג'ודו, קראטה, אייקדו ועוד, וכן מאמני שחייה והתעמלות במים.

לצד זה, משיקה החברה מספר פוליסות ייעודיות נוספות: פוליסה לבעלי סטודיו לקעקועים שכוללת התאמה של ביטוח העסק למאפיינים המיוחדים של הסטודיו והציוד יקר הערך שבו. הפוליסה כוללת ביטוח אש מורחב למבנה ולתכולה, לרבות נזקי פריצה, רעידת אדמה ונזקי טבע; ביטוח אובדן הכנסות על בסיס פיצוי יומי מוסכם; ביטוח כספים; ביטוח אחריות כלפי צד שלישי כולל ביטול חריג אחריות מקצועית לנזקי גוף, ביטוח חבות מעבידים וביטוח ציוד אלקטרוני בגבולות אחריות של מיליון שקל למקרה ולתקופה. 

"חשופים יותר לתביעות"

בנוסף, פוליסת אחריות מקצועית לכלל רואי החשבון שאינה מחייבת חברות בלשכת רואי החשבון. הפוליסה כוללת תנאים ייחודיים, בהם הוצאות הגנה, הרחבת שותפים נכנסים/יוצאים וביטוח כהונה כמבקר פנים. הפוליסה מעניקה גם כיסוי לשירותים נלווים כמו כינוס נכסים, נאמנויות, הערכת שווי, השתתפות בהכנת תשקיפים ועוד.

פוליסת אחריות מקצועית לעורכי דין שכוללת כיסוי חבות בגין נזקי סייבר ואפשרות רכישת כיסויים נוספים בגין הפעילות המשרדית. פוליסה זו מטופלת באמצעות מחלקת תביעות ייעודית ומקנה ועדת ערר ללא תשלום וכן פטור מתשלום השתתפות עצמית, היה ומקרה הביטוח הסתיים ללא תשלום כלשהו. החברה תעניק לעורכי דין חדשים הנחה בשיעור של 50%.

שלומי נחום, משנה למנכ"ל ומנהל החטיבה לביטוח כללי במגדל ביטוח, מסר כי "אנו שואפים בכל עת לפתח מוצרים ייחודיים ומבודלים שנותנים מענה מדויק לצרכים העולים בקרב לקוחותינו. ישראלים רבים בחרו דווקא בעת הזו לאמץ לעצמם הרגלים חדשים ובריאים והגידול בביקוש לפעילויות ספורט שונות מעלה גם את החשיפה של המאמנים לתביעות של מתאמנים שנפצעו במסגרת האימון. הפוליסה הייחודית שלנו תיתן להם את הביטחון להמשיך לעבוד במקצועיות וללא חשש, וכך גם מוצרים אחרים שהשקנו עבור בעלי מקצועות החשופים לתביעות במסגרת עבודתם". 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email