פונים לסוכנים הצעירים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כאשר יפתח כנס אלמנטר ב-10 בנובמבר באילת, ויותר מכך, כאשר יסתיים בהצלחה 3 ימים מאוחר יותר, ינשמו חברי ועדת האירועים בלשכה לרווחה. הכנס, כמו כנסים גדולים אחרים שמארגנת הלשכה, הוא תוצאה של עבודת הכנה של חודשים.

אריק ורדי, יו"ר ועדת סניפים, מחוזות, גיוס חברים ואירועים, מספר כי ההכנות לכנסים כוללות בין היתר השתתפות מוקדמת בכנסי מרצים. ״שכן, אם רוצים להביא מרצים ברמה, חייבים לסגור את הדברים מראש. בנוסף, אין אמן ואין מרצה שלא שמענו, לפני שסיכמנו על הבאתו״.

מבחינת מספר המשתתפים, כנס אלמנטר הוא הצלחה גדולה, עוד לפני שנפתח. לדברי ורדי "הפעם עמדתי על כך שנוכל לפתוח את ההרשמה כמה שיותר מוקדם, 3 חודשים מראש. חודש לפני פתחת הכנס, לא נותרו מקומות. סך הכל ישתתפו בכנס 1,550 איש – סוכנים וגורמים אחרים בענף".

בלשכת סוכני ביטוח עושים מהלכים רבים כדי למשוך את הסוכנים הצעירים. ורדי מספר כי גם תכנון הכנס התחשב בנושא, בתכנים ובהופעות. בין היתר מציין ורדי את הופעתו של מוש בן ארי וגם את ערב הסייסטה הלטיני – שיתרחש בערב השני של הכנס.

הטיפול בכנסים נעשה באמצעות תת הועדה לאירועים, שבראשה עומד ג'קי אמסלם. ורדי מבקש להדגיש שכל חברי ועדת הסניפים והמחוזות מעורבים ומסייעים. ורדי מספר שבועדה כבר מביטים קדימה לכיוון האירועים והכנסים הבאים: "הכנס הבא – ב-15 בדצמבר – הוא יום עיון פיננסי, שיהיה בהבימה וכבר עובדים עליו במרץ, כאשר נושא הארגון כבר סגור. גם פה זה חלק משינוי פאזה – ימי העיון יהיו מקצועיים לגמרי ויהיו במקומות מרכזיים, כך שיהיה פתוח ליותר משתתפים, שכן אנו רואים בכנסים ובהשתלמויות כלי חיוני לסוכן".

הכנס הגדול הבא, עליו כבר החלו לעבוד בועדת האירועים, יהיה הכנס בנושא ביטוח פנסיוני וביטוח חיים,שיתקיים בחודש במרץ באילת.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email