פועלת למען הסוכנים

מנורה משיקה פורטל סוכנים חדש ומתקדם. משנה למנכ"ל החברה: "נמשיך לפתח ולהעמיק את הקשר עם סוכני הביטוח שתרומתם לענף הביטוח והפיננסים עצומה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מנורה מבטחים מדווחת על השקת פורטל חדש עבור סוכני הביטוח של הקבוצה. הפורטל החדש טכנולוגי יותר, בעל עיצוב חדשני ומאפשר לסוכן הביטוח להתעדכן ולבצע פעולות שרותיות ומכירתיות בצורה מהירה ונגישה.

עוד נמסר, כי הפורטל מציג דשבורד ניהולי עם מידעים בזמן אמת אודות תיק הסוכנים וכולל אפשרויות צפייה מתקדמות הכוללות התראות ב-ONLINE על נטישות בתיק הסוכן, כגון ביטולי פוליסה, ניודים וכו'.

עמוס רוקח. צילום: יעל צור

המערכת מציגה ריכוז של המידע שהסוכנים צריכים בעת תהליך המכירה, כולל כל הנתונים אודות המבוטח הראשי ומבוטחי המשנה בפוליסות.

חידוש ביטוח בפורטל

בנוסף, מוצגים נתוני הפוליסות לחידוש רכב באלמנטרי בצורה פשוטה וברורה עם אפשרות לביצוע החידוש ישירות מתוך הפורטל. חידוש משמעותי בפורטל הינו מערכת הזדמנויות מכירה עם קמפיינים למכירת כתבי שירות חדשים, כולל כתב שירות טופ לילד שהושק לאחרונה.

כמו-כן, קיימת אפשרות להוספת כיסויים פשוטה ומהירה הכוללת הצגת חיווים על גיל ביטוחי שעומד להשתנות והנחות ייעודיות על כתבי השירות שניתן למכירה ברמת המבוטח.

הסוכנים מקבלים בזמן אמת חיווים על התהליך שביצע הלקוח עם כל הפרטים כולל הפרמיה שהופקה ישירות לדשבורד הניהולי בדף הבית של פורטל סוכנים החדש.

סנונית ראשונה

עמוס רוקח, משנה למנכ"ל ומנהל אגף מכירות סוכנים אמר כי "אנו שמחים על השקת פורטל הסוכנים החדש שהנו בשורה ענקית לסוכני הביטוח של קבוצת מנורה מבטחים. הפורטל החדש הוקם לאחר חשיבה מעמיקה לצורכי הסוכנים, הן לצד השירותי והן לצד המכירתי וזאת תוך חווית משתמש מתקדמת ועיצוב חדשני ויאפשר לסוכן הביטוח להיות מעודכן ולבצע פעולות בכל מקום ובכל זמן. מנורה מבטחים תמשיך לפתח ולהעמיק את הקשר עם סוכני הביטוח בישראל שתרומתם לענף הביטוח והפיננסים עצומה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email