פטור מדרישות מיגון והשתתפות עצמית: התוכנית החדשה של הפניקס לביטוח דירה

החברה הציגה את תוכנית Home Plus לביטוחי דירה; סמנכ"ל ביטוח כללי בהפניקס: "זוהי תוכנית מודולרית שתגדיל את ההיצע לסוכנים ולמבוטחים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הפניקס משיקה תוכנית ביטוח חדשה, Home Plus, תוכנית מודולרית לביטוח דירה. מהחברה נמסר, כי התוכנית מיועדת לדירות מגורים בבתים משותפים וכן לבתים פרטיים. התכנית מיועדת לדירות שסכום ביטוח המבנה הוא עד 1.5 מיליון שקל והתכולה היא עד 750 אלף שקל. התעריף הינו אטרקטיבי מחד ודיפרנציאלי מאוד מאידך.

בתוכנית מוצעות שתי חלופות למבוטחים בנושא הכיסוי לתכולה:

כיסוי מקיף – לכל תכולת הדירה כולל תכשיטים ושעונים עד 20% מסכום ביטוח התכולה; כיסוי מורחב – במתכונת כל הסיכונים הכולל: תכשיטים ושעונים עד 20% מסכום ביטוח התכולה וכיסוי כל הסיכונים עד 10% מסכום ביטוח התכולה לשאר תכולת הדירה, כמו חפצי אמנות, תמונות, כלי נגינה, ציוד צילום, מחשב אישי נייד ועוד.

שלמר מילר | צילום: פביאן קולדורף

הטבות ייחודיות וחדשות:

  1. פטור מהשתתפות עצמית (על בסיס סף פיצוי, לא כולל נזקי רעידת אדמה ונזקי מים למבנה).
  2. הקלה בדרישות המיגון, כולל פטור מדרישות מיגון בדירה הכוללת ממ"ד שסכום ביטוח התכולה שלה הינו עד 250 אלף שקל.

בנוסף, בתוכנית הביטוח החדשה הוגדלו גבולות האחריות כלפי צד ג' לשני מיליון שקל, גם למי שמבטח מבנה בלבד. במסגרת הכיסויים האופציונאליים ניתן גם להרחיב את הכיסוי לערך קרקע עד פי ארבע מסכום ביטוח המבנה בשתי החלופות: כנגד רעידת אדמה בלבד או כנגד כל הסיכונים הרגילים המכוסים בפוליסה.

שלמה מילר, סמנכ"ל בכיר ומשנה למנהל תחום ביטוח כללי: "תכנית הביטוח המודולרית החדשה Home Plus היא עוד מהלך של הפניקס להגדלת ההיצע הביטוחי הטוב והנרחב ביותר לסוכנים ולמבוטחים. התוכנית מיועדת לכל דירות המגורים".

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email