פיילוט ראשון מסוגו: מוקדי תביעות ליליים בשירות מבוטחי הסוכנויות

המוקדים יפעלו בשעות אחה”צ והערב ויתנו מענה לפניות בנושאי נזקי מים וגרירה. לאחרונה הקימה Blue מחלקת סוכנים ייעודית לשירותי דרך וגרירה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברת Blue, בניהולו של אייל גורן, המתמחה במתן שירותי דרך וגרירה וניהול תביעות נזקי מים, מקימה מוקדי תביעות ליליים ממותגי סוכנויות. החברה יצאה לאחרונה בפיילוט ראשון מסוגו בענף עם סוכנות ביטוח אלמנטרית גדולה מירושלים. במסגרת הפיילוט הקימה Blue עבור הסוכנות, ללא תמורה, מוקד תביעות לילי ייעודי מעבר לשעות העבודה. המוקד שעובר מיתוג של הסוכנות פועל בין השעות 17:00-24:00 ומטפל בפניות לקוחותיה בגין נזקי מים וצורכי דרך וגרירה, ככל שהם נדרשים לשירות הסוכנות.

ב-Blue מציינים כי "הפיילוט עם הסוכנות בירושלים צפוי להתרחב בקרוב לסוכנויות נוספות ברחבי הארץ, שעבורן נקים על חשבוננו מוקדי תביעות ליליים, כחלק ממעטפת השירות המקצועי והאישי שלהן ללקוחות". עוד נמסר, כי הפרויקט הינו פיתוח של מחלקת עסקים גדולים שהוקמה לאחרונה בחברה לטובת הרחבת סל שירותיה לסוכנויות אלמנטריות המשרתות אלפי מבוטחים ברכב ובדירה, במסגרת קולקטיבים ובמסגרת פרטית.

בהמשך נקים מוקדי תביעות ליליים נוספים | צילום: shutterstock

בבסיס שיתוף הפעולה עומדת טכנולוגיה אשר מאפשרת להעביר את קו הטלפון של הסוכנות למוקד החברה לאחר שעות העבודה, כאשר המוקד יודע לזהות את מספר הטלפון של הסוכנות ולטפל בשמה בלקוחותיה.

"יכנסו לנעלי הסוכן"

לדברי גורמים ב-Blue, המענה מיועד לסייע בשעות הלילה ללקוחות או לבני משפחותיהם, שאינם בקיאים בספקי השירות ומכירים רק את סוכן הביטוח. נציגי המוקד נכנסים ל"נעלי" הסוכנות, מסייעים למבוטחים, מדריכים אותם ובמידת הצורך שולחים אנשי מקצוע לטיפול מיידי במקרה או באירוע הביטוחי. בסיום פעילות המוקד הלילי מועבר באופן אוטומטי ומאובטח דוח מפורט לסוכנות, הכולל את פרטיהם האישיים של הלקוחות ותיאור פניותיהם, לעדכון ולהמשך מתן השירות על ידי צוות הסוכנות.

"שם המשחק כיום ברכב ובדירה הוא מחיר ושירות. במישור שעליו אנו אחראיים, השירות, מוקדי התביעות הליליים ממותגי סוכנויות, כשירות מטעמנו ללא עלות, מקלים עליהן משמעותית ומחזקים את הקשר שלהן עם הלקוחות על בסיס שירות מצוין ומתקדם", מסר גורן. עוד הוא הבהיר כי "פיתוח עסקי זה, יחד עם פיתוחים רבים נוספים שאנו מקדמים, הינו חלק מהאסטרטגיה שמובילה Blue לתמיכה בעבודת משרדי הסוכנים ולהעצמת ערכיהם הייחודים בשוק התובעני".

בתוך כך, חברת Blue הודיעה לאחרונה גם על הקמת מחלקת סוכנים ייעודית לשירותי דרך וגרירה, לטובת ליווי אישי של סוכני ביטוח בפריסה ארצית, וכן השיקה בימים אלה אתר אינטרנט חדש, הכולל מערכת און-ליין ואזור אישי לסוכנים. 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email