פיני חג'ג' נכנס לתפקידו כיו"ר MDRT ישראל

בטקס שהתקיים בירושלים נפרדו חברי המועדון מהיו"ר היוצא אלברט גבאי. כמו כן, הוצג תקציר במתודות העבודה של ענף הביטוח והפיננסים בישראל ובעולם על רקע מגפת הקורונה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בטקס חילופי הנשיאים שנערך השבוע במלון ממילא בירושלים, נפרדו חברי המועדון מאלברט גבאי, היו"ר היוצא.

אלברט גבאי TOT,CLU יו”ר MDRT ישראל היוצא, זכה לשבחים מקיר לקיר מחברי הנהלת MDRT ישראל, יו"ר MDRT אירופה ואוקיאניה, סו"ב יוסי מנור, TOT ונשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד. הם ציינו את מנהיגותו הנחושה, המרשימה והערכית שהביאה את פעילות הארגון בישראל בהובלותו לשיאים חדשים בכל רובד אפשרי, החל מהידוק הקשר עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים, הנגשת הקונספציות ומתודות העבודה האוניברסליות של הארגון לחבריו בארץ וכלה באיתור בכירים בענף הביטוח והפיננסים העונים על תנאי הסף הנוקשים והסדרת קבלתם לארגון.

פיני חג'ג'. צילום: גיא קרן

כמו כן, זכה גבאי להערכה מיוחדת וחסרת תקדים מנשיא ה-MDRT העולמי לשעבר, ואושיית הביטוח הבינלאומית טוני גורדון, ששלח בסרטון לבאי הכנס הוקרה והערכה מיוחדת על פועלו והטבעת החותם הייחודי במנהיגותו.

יו״ר MDRT הנכנס פיני חג'ג', TOT, CLU, החל בתפקידו בתחילת החודש. הוא חבר כשלושה עשורים בארגון, מבכירי אנשי הביטוח והפיננסים באזור הדרום, בהשכלתו הוא עורך דין והצטרף לענף הביטוח לאלתר עם שחרורו מהצבא, כבר בשנת 1985. הוא מתמחה בתחומי ביטוחי חיים ובריאות ופיננסים ומאמין בקשר וליווי בלתי אמצעי מול הלקוח. בבעלותו סוכנות "חי ביטוחים אופקים", שלה ארבעה משרדים – בבאר שבע, אופקים, נתיבות ושדרות. הוא מתגורר במושב גילת שבצפון הנגב, נשוי ואב לחמישה.

בכנס הוצג תקציר משיחת הזום שנערכה בין סו"ב בועז בראל חבר הנהלת MDRT ישראל (MCC) וחבר הוועדה לביטוח פנסיוני בלשכה, לבין טוני גורדון במסגרתה דנו השניים בתמורות החלוציות שחלות במתודות העבודה בענף הביטוח והפיננסים בישראל ובעולם על רקע מגפת הקורונה. הסרטון יוצג בכללותו ובמלואו בזמן הקרוב לחברי הארגון במסגרת ימי העיון של ה-MDRT.

השגנו את המטרות

סו"ב אלברט גבאי TOT, CLU, יו"ר MDRT ישראל 2018-2020: שלשום בערב סיימה הנהגת MDRT בראשותי קדנציה בת שנתיים בערב הוקרה מרגש ומעצים. הערב החל בסיור במוזיאון ידידי ישראל FOZ וריגש את חברי ההנהגה עד דמעות, בטקס חופת חילופי המשמרות מפי המקדש חבר ההנהלה דידי פרידלנדר, והמשיך בערב הצדעה וחלוקת מגנים לכל חברי ההנהגה. לסיום חלק הברכות, ברך היו"ר הנכנס פיני חג'ג' אותי ואת חברי ההנהגה היוצאת על שנתיים מרתקות ומעצימות.

זו הייתה תקופה מרתקת בה עמלנו אני וחברי ההנהגה כדי להשיג את המטרות שהצבנו לעצמנו באמצעות שיטות ודרכי פעולה יזומות ומתודיקה סדורה. התחלנו במרוץ ל-MDRT 2019 במיאמי, כאשר למיאמי נסענו כ-30 סוכנים לכנס הבינלאומי; הכנס הוא לדעתי המקצועית פסגת הקריירה של כל סוכן ביטוח חיים אשר מכבד את מעמדו המקצועי ומקפיד לנסוע ולקבל את תו התקן המחמיר ביותר בתעשיית חיסכון ארוך הטווח, ובעיצוב סוכני ביטוח הקיים לסוגיו.

אלברט גבאי | צילום: נאוה ויקלמן
המטרות שהושגו בתקופה זו:

הצערת הגיל הממוצע בארגון; חיזוק הקשר מול חברות הביטוח; יצירת ימי עיון מרתקים ומלאי תשוקה; הגדלת כמות החברים בארגון הישראלי; בניית קבוצות דיון; שמרנו על המקום הראשון באירופה בכמות החברה, שנה רביעית ברציפות; חידשנו את דף הפייסבוק והעדכונים השוטפים; תרגמנו סרטונים לחברינו בארץ בתקופת הקורונה; קיימנו מפגשי זום מקצועיים עם כלים ושיטות ליציאה ממשבר הקורונה.

עקב משבר הקורונה, התקיים השנה הכנס הווירטואלי הראשון ב-100 השנים האחרונות, שהיה כתחליף לסוף המרוץ 2020 באנהיים קליפורניה. השנה התעקשנו ודאגנו לתרגום לעברית, מה ששיפר את התובנות וההישגים שהושגו מתוכן ההרצאות המרתקות והמעצימות. לסוף המרוץ השנה הצטרפו כ-35 סוכנים מישראל שחוו במשך כ-3 שבועות את פלאי הארגון וקסמיו.

אני רוצה להודות לכל חברי הארגון בישראל, 129 סוכנים וסוכנות, על שנתיים מאתגרות, מלאי עשייה ותשוקה. חבריי, מקווה שאני וההנהגה בראשותי עשינו כל שניתן כדי לגרום לכולנו להמשיך ולהתמיד, להתמקצע ולהמשיך לשאת את תו התקן הבינלאומי ולהיבחן כל שנה מחדש לטובת עבודתנו ומקצועיותנו, וכמובן להגיע לכנסים בחו"ל.

אני מודה לנשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד, שעושה לילות כימים. תודה על שיתוף הפעולה והתמיכה בשנתיים שחלפו. לכל עובדי הלשכה המדהימים שעושים הכל להצלחתנו.

שנה טובה ומתוקה, ישר כוח לכולנו ושנמשיך לעשות ולהצליח.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email