פיתוח סוכן הביטוח בעולם משתנה

כנס שהתקיים השבוע לסוכני מחוז ירושלים התמקד בשאלות ניהול משרד הסוכן ובנושאים מקצועיים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־120 סוכנים וסוכנות הגיעו ליום העיון של מחוז ירושלים שנערך השבוע במלון "מצודת דוד" בירושלים. הכנס, תחת הכותרת "העולם משתנה – פיתוח סוכן הביטוח", התמקד בשאלות ניהול משרד סוכן הביטוח ובנושאים מקצועיים. הוא התקיים בשיתוף החברות שלמה ביטוח, איתוראן, המסלקה הפנסיונית, קופל גרופ ואילן שמשות. מנחת יום העיון הייתה נטלי רותם.

את הכנס פתח יו"ר המחוז, סו"ב שמואל אשורי, שבירך את הסוכנים וסקר את פעילות המחוז. אחריו דיברה סו"ב טליה נוימן, יו"ר סניף ירושלים, שסיפרה כיצד סוכני ירושלים נהנים מהנגשת ידע מקצועי והדגישה, כי בסיועו של של סו"ב ליאור רוזנפלד, נשיא הלשכה, המכללה הגיעה לירושלים ו"כל מה שיהיה במרכז – יהיה גם בירושלים".

שמואל אשורי וטליה נוימן בכנס מחוז ירושלים | צילום: גיא קרן

"במחצית שנת 2019, קיימנו השתלמויות בנושאים רבים ובהתאם לבקשת הסוכנים, כמו למשל: פנסיוני, פיננסי, בריאות ועוד. ראוי לציין, ששיתוף הפעולה עם יושבי ראש הוועדות בלשכה, טובה, זמינה ומבורכת. וזו הזדמנות, לבקש, כי כל מי שמעוניין בהשתלמות בנושא מסויים, יפנה אליי וננסה לארגן", אמרה נוימן.

רו"ח ג'קי מצא (משפטן) יועץ מיסים והשקעות וראש רשות המיסים לשעבר, העשיר את הסוכנים ב"סוגיות מיסוי בעולם החסכון והביטוח". סו"ב דורון הורנפלד, בעלי "פרמיום סוכנות לביטוח", וסו"ב רון קשת C.F.P, חבר הוועדה לביטוח פנסיוני, דיברו על " ־I AGENT – להיות תפוח בעולם הביטוח".

הרצאות נוספות הועבר על ידי גלית יאיר משלמה חברה לביטוח, סו"ב שמוליק חיות מהוועדה הבינדורית בלשכה ושחר שירצקי מקבוצת איתוראן.

סו"ב אריאל מונין, "אלעד סוכנות לביטוח" סיפר לנוכחים על "דרכים לניהול נכון של משרד הסוכן". עו"ד עדי בן אברהם, היועץ המשפטי של הלשכה, עדכן את הסוכנים בסוגיות רגולטוריות שנוגעות לעולמם.

עמיר טל, מנכ"ל המסלקה הפנסיונית, דיבר על "הפרודוקציה מהמסלקה – כלי לפיתוח העסקי של הסוכן". סו"ב ליאור הורנצ'יק, מ"מ נשיא לשכת סוכני ביטוח, עדכן את המשתתפים בפעילות הלשכה בימים אלה במסגרת "שיחה חופשית עם מ"מ נשיא הלשכה".

הכנס הסתיים בארוחת צהריים עשירה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email