פמי פרימיום ולשכת סוכני ביטוח מעמידות מוקד תמיכה לסיוע נפשי לסוכנים ולעובדי סוכנויות הביטוח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בימים האחרונים, מאז החל מבצע "צוק איתן", נערכה פמי פרימיום בשיתוף עם לשכת סוכני הביטוח, לתת אוזן קשבת ותמיכה נפשית גם לסוכנים ולעובדי סוכנויות הביטוח המתמודדים עם מצוקה נפשית, חרדות ולחץ עקב המצב הביטחוני.

מנכ"ל פמי פרימיום איציק חמו מציין כי "חשוב לנו להבטיח לסוכני הביטוח ולעובדי הסוכנויות אפשרות לשקט נפשי, ובמיוחד בימים אלה המאופיינים בהרבה לחץ וחרדות עקב המצב הביטחוני. בשיתוף עם לשכת סוכני הביטוח אנו מאפשרים לסוכנים ולעובדי סוכנויות הביטוח ליצור קשר עם המוקד הטלפוני ולקבל תמיכה וסיוע נפשי ללא תשלום״.

חמו מדגיש כי "הנציגים שלנו במוקד הפועל 24 שעות ביממה הונחו לטפל בפניות המגיעות מאזורי הלחימה ברגישות רבה מאוד ובמציאת פתרונות, וזאת כמובן בהתאם לאילוצים ולהנחיות המתקבלות ממערכת הביטחון".

נשיא לשכת סוכני הביטוח אריה אברמוביץ מסר כי "ימים לא פשוטים עוברים עלינו בזמן שמדינת ישראל נמצאת תחת מתקפת טילים. לבי ומחשבותיי עם סוכני הביטוח ובני משפחותיהם. לשכת סוכני ביטוח ואנוכי זמינים עבורכם לסייע בכל בעיה. אל תהססו ליצור קשר, אנו כאן למענכם 24/7. מי ייתן והשקט ישוב למחוזותינו בהקדם".

פמי פרימיום – המספקת שירות למבוטחי כל חברות הביטוח בארבעה תחומים עיקריים: שירותי בריאות, שירותי דרך וגרירה, שירות נזקי צנרת ותיקון מוצרי חשמל – ממשיכה להפעיל את שירותיה גם בתנאים הבעייתיים שנוצרו עקב המצב הביטחוני. הפעילות מתקיימת במגבלות המשתנות על פי הנחיות פיקוד העורף והגורמים המוסמכים. כל סוכן המעוניין מוזמן בכל עת ליצור קשר בטלפון שמספרו 03-5688190

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email