פספורטכארד מעדכנת את פוליסת ביטוח הנסיעות לחו"ל

במרכז השינויים - הוזלה דרמטית בתעריפים החדשים, ביטול מחירון "הצבעים" בהתאם למדינות היעד, תעריף אחיד וביטול הגבלת גיל
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברת פספורטכארד פרסמה השבוע פוליסבת נסיעות לחו"ל חדשה, וזאת חודש בלבד לאחר השקת הקודמת. יש לציין, כי פספורטכארד היא הגדולה והמובילה בתחום ביטוחי הנסיעות.

במכתב לסוכני החברה, כתב השבוע אלון מעברי, מנהל פיתוח עסקי וערוצי הפצה: "לאור שאלות רבות העולות מכם ומהלקוחות בנושא, חשוב לנו לחדד כי פוליסת PassportCard החדשה כוללת כיסוי לבידוד בארץ היעד, גם במקרה בו המבוטח אינו חולה או סימפטומטי למחלת הקורונה, והיא הפוליסה היחידה הנותנת מענה למקרה חשוב זה, השכיח כל כך במציאות התחלואה העולמית. כמו כן, במקרה כזה יקבל המבוטח את סכום הפיצוי ישירות לתוך כרטיס הPassportCard- שברשותו, בתשלום מידי.

חשיבות התיעוד בביטוח נסיעות לחו"ל | צילום: jeshoots-com unsplash
תעריף אחיד | צילום: jeshoots-com unsplash

"אנו ערים לבקשותיכם ושמחים לעדכן אתכם כי החלטנו לערוך מספר שינויים משמעותיים במבנה הפוליסה, התעריפים וממשקי המכירה, באופן הבא: התעריף ללקוח יהיה אחיד לכל המדינות, ללא קשר לצבע מדינת היעד. בשלב זה לא ניתן לרכוש פוליסה לארה"ב ואוקראינה; החזר הוצאות והארכת שהות בגין מגפה – פרקים 3.1, 3.2, 3.3 לעניין החזר הוצאות בגין מגפה הועברו לפרק 9, המתייחס לעניין ביטול נסיעה עקב מגפה; ממשקי רכישה אינטרנטיים – חוזרים לפעילות ממשקי המכירה האינטרנטיים: ממשק רכישה לסוכן הביטוח וצוות המשרד. ממשק רכישה ללקוח (Affiliate) להטמעה בחתימות מייל, דיוור ללקוחות וכדומה. במסגרת ממשקים אלו תתאפשר רכישת פוליסה ללקוחות עד גיל 70, ללא מחלות רקע".

הוזלת תעריפים דרמטית

על פי הפוליסה החדשה, הוזלו התעריפים דרמטית והם אחידים כאמור, ללא קשר למדינת היעד – גילאי 0-50 ישלמו 2.10 דולרים ליום לכיסוי בסיס כולל קורונה, לעומת 3.5-4.75 למדינה "ירוקה" ו-7.5 דולרים מינימום עד 14 דולרים מקסימום למדינה "אדומה", בתעריפים שהושקו באוגוסט. גילאי 60-70 ישלמו 3.80 דולרים ליום במקום 3.5-6 דולרים ליום למדינה ירוקה, 14-27 דולרים ליום למדינה אדומה.

עוד תיקון חשוב בפוליסה החדשה – לקוחות עד גיל 70, ללא מחלות רקע, יוכלו לרכוש את הפוליסה בחיתום אוטומטי; בפוליסה הקודמת גילאי 60-69 חויבו בחיתום רפואי פרטני וקבלת מסמכים רפואיים. גילאי 71 פלוס לא יכלו לרכוש בכלל פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל בחברה בפוליסה שהושקה באוגוסט; עכשיו יוכלו כל גילאי 71 פלוס לרכוש ביטוח זה אבל בחיתום רפואי פרטני והמצאת מסמכים רפואיים.

ההפקה חוזרת לסוכן

בתגובה מסר סו"ב איגור מורי, יו"ר ועדת הבריאות והסיעוד בלשכה: "לשכת סוכני הביטוח אינה מתערבת בקביעת התמחור של חברות מסחריות בענף ואינה מחווה את דעתה לחיוב או שלילה. עם זאת ניתן לקבוע מקצועית שיש בתעריפון המוצע שינוי כיוון בענף. אין יותר צבעים, מינימום מקסימום וההפקה חוזרת למשרד הסוכן (לפחות ללקוחות בריאים עד גיל 70). תוספת קורונה שהיוותה את החלק הארי של הפוליסה ירדה ועקב כך מחיר הפוליסה בפועל ירד. טוב שיש תחרות – בריא לענף, מצוין ללקוח, מעולה לסוכן".

בנוסף, פספורטכארד משיקה עמוד מידע לשירות סוכני הביטוח וציבור הנוסעים לחו"ל המציג את מצב התחלואה העדכני במדינות העולם, לצד מידע רלוונטי וספציפי לכל מדינה בעולם. סיווג המדינות כיעדים ירוקים או אדומים נעשה בהלימה ועל בסיס הסיווג של משרד הבריאות ויתעדכן ככל שיהיו שינויים במצב התחלואה העולמי.

נמסר, כי עמוד הנחיתה צפוי לשרת את סוכני הביטוח שמתמודדים כעת עם לקוחות מבולבלים, בהיעדר גוף המרכז מידע באופן מסודר ומרוכז ונותן מענה לכל השאלות העולות בקרב המבקשים לטוס לחו"ל. עמוד הנחיתה הייעודי שהוקם מציג בנוסף למפת התחלואה המתעדכנת מדי יום, גם הנחיות מעודכנות להתנהלות בזמן משבר הקורונה בכל מדינה, מצב התחלואה במדינה, סטטיסטיקות, מדיניות הבדיקות בעת הכניסה והיציאה מן המדינה, האם חלה חובת עטיית מסכה במרחב הציבורי ואפילו סטטוס עדכני על פעילות המסעדות והתחבורה הציבורית במדינה, האם יידרש להיכנס לבידוד בעת ההגעה ליעד ועוד.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email