פספורטכארד תשלם באופן גורף עמלת סוכן בעשירי לחודש

יואל אמיר, מנכ"ל פספורטכארד: "סוכני הביטוח הם שותפים שלנו לדרך מיומה הראשון של החברה. אנחנו קשובים לצרכיהם; הורנצ'יק: "מברכים כל חברה שמבינה שנושא תשלום העמלות הינו אקוטי"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פספורטכארד, חברת ביטוחי הנסיעות לחו"ל, הודיעה הבוקר כי ביצעה שינויים והתאמות בתהליכים פנימיים ובמנגנון תשלום העמלות שיאפשרו את תשלום עמלת סוכני הביטוח בכל עשירי לחודש.

מהחברה נמסר כי השינוי נעשה מתוך הבנה שעבור ציבור הסוכנים, עמלת הסוכן מהווה ״משכורת״ לכל דבר ועניין ויש להבטיח כי לא תימסר מאוחר מהעשירי בכל חודש. עוד נמסר כי מדובר בצורך שעלה מהשטח, בשיחות שמקיימת החברה עם ציבור הסוכנים.

יואל אמיר | צילום: יוסי צבקר

יואל אמיר, מנכ"ל פספורטכארד מסר: "סוכני הביטוח הם שותפים שלנו לדרך מיומה הראשון של החברה. אנחנו קשובים לצורכיהם ומקיימים איתם שיח שוטף על מנת לטייב את שיטת העבודה ולהשתפר, עבורם. ציבור הסוכנים זכאי לקבל את התגמול במועד כמו כל אחד אחר במשק".

מ”מ נשיא הלשכה, סו”ב ליאור הורנצ’יק, מסר: “אנחנו מברכים כל חברה שמבינה שנושא תשלום העמלות הינו אקוטי בעניין ההתנהלות העסקית של סוכני וסוכנות הביטוח. אני שב וקורא לשאר חברות הביטוח, ונותרו רק מעט, להקדים את תשלום העמלות ולהתנהל בצורה מקצועית והוגנת מול סוכני הביטוח. בסוף היום אנחנו מנהלים עסק – משכורות ותשלומים לא מבוצעים ב־15 ולא ב־20 או ב־25, אלא על פי חוק עד ה־9 בחודש. לכן, כל החברות שכבר הקדימו את תשלום העמלות והבינו שזה מה שנכון, אנחנו מברכים על כך ומבקשים משאר החברות שיעשו זאת גם הן ובהקדם”.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email