פספורטקארד השיקה ביטוח אוטונומי לנסיעות לחו"ל

המוצר מאפשר הטענה עצמית וקבלת הכסף. למעלה מ־60% מביטוחי הנסיעות לחו"ל נמכרים היום בידי סוכני ביטוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כאלף סוכני ביטוח השתתפו בכנס הסוכנים השנתי של PassportCard, שנערך לראשונה במתכונת משותפת עם החברה האם Davidshield. בכנס חשפה החברה פלטפורמה חדשנית בשם PassportCard Pocket – פלטפורמה אוטונומית שמאפשרת הטענה עצמית של כרטיס ה־PassportCard ללא צורך לפנות למוקד השירות. זאת בנוסף למערכת יעוץ טלפוני מול רופא ישראלי, צ'אט מול נציג 24/7 ומערכת ניווט ואיתור בתי חולים, רופאים רלוונטיים ומרפאות.

אמיר. "הידע והמיומנות נמצאים אצל סוכני הביטוח" | צילום: יוסי צבקר

את הכנס פתח נשיא לשכת סוכני הביטוח סו"ב ליאור רוזנפלד, שאמר, כי אינו מתפלא על מספר המשתתפים העצום של סוכני ביטוח בכנס: "פספורטקארד יצרה יש מאין בענף. אין להתעלם מסדר היום הציבורי בתחום ביטוחי הנסיעות שהחברה הזו יצרה. עד לפני מספר שנים, נחשפנו לתופעה שסוכני ביטוח לא מוכרים ביטוח נסיעות כי הוא לא רווחי, כי מרוויחים ממנו מעט, כי זה ביטוח פחות חשוב. והנה, הגיעה פספורטקארד ויצרה סדר יום ציבורי, ולא רק בקרב סוכני הביטוח".

רוזנפלד מתח ביקורת על הצעת החוק שאושרה בוועדת השרים פני כחודשיים, המבקשת לאפשר לכל סוכן נסיעות לשווק ללקוחותיו גם ביטוח נסיעות לחו"ל וסיפר על פעילות הלשכה למניעת החקיקה.

מנכ"ל פספורטקארד יואל אמיר, הדגיש בפני הנוכחים בכנס את החשיבות של סוכני הביטוח בעולם ביטוחי הנסיעות לחו"ל: "כבר מתחילת דרכה של פספורטקארד הדגשנו את החשיבות הרבה של סוכן הביטוח בתהליך מכירת ביטוחי נסיעות לחו"ל".

גם הוא התייחס להצעת החוק המאפשרת לסוכני נסיעות למכור ביטוחי נסיעות לחו"ל ואמר: "רק לפני כשש שנים כמעט לא נמכרו פוליסות ביטוח לחו"ל על ידי סוכני ביטוח, והיום למעלה מ־60% פוליסות הביטוח בשנה נמכרות על ידי סוכני ביטוח. זו מהפכה. היום, יותר מתמיד, אנחנו תומכים ומחזקים אתכם במאבקכם, וביחד עם לשכת סוכני ביטוח אנחנו לא רק מלווים, אלא עושים ונמשיך לעשות רבות יחד אתכם בכל המהלך הזה שמתגבש על מנת למנוע מהחוק הזה לעבור בכנסת. ביטוח נסיעות לחו"ל הוא לא מוצר מדף; זה ביטוח שדורש ידע ומיומנות מקצועית. אלה נמצאים אצל ציבור סוכני הביטוח ולא בשום מקום אחר", הדגיש אמיר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email