פרויקט המנטורים בארגון MDRT יוצא לדרך

איך משחק גולף תמים עורר השראה בקרב מרק ג'ופי שמאוחר יותר החליט להוביל את פרויקט המנטורינג בארגון MDRT, ואיך חברי הארגון מגיבים למיזם?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בכנס ארגון MDRT שנערך לאחרונה במלון "דן אכדיה" בהרצליה, הושק פרויקט המנטורינג על ידי ההנהלה החדשה וזכה לתגובות אוהדות. את פרויקט המנטורינג מוביל סו"ב מרק ג'ופי TOT, חבר הנהלת MDRT ישראל.

מרק מספר כי בהיותו סוכן צעיר, כשחקן גולף וכעולה חדש מדרום אפריקה, נהג לשחק עם הרולד סטצן ז"ל ששיתף בחוויותיו כסוכן ותיק ומצליח בארגון, על קשריו עם סוכנים ותיקים בכל העולם אותם פגש באמצעות ה-MDRT, ועל והחברויות שנוצרו ממפגשים אלו.

מרק ג'ופי | צילום: באדיבות המצולם

הרולד היה נוהג לומר "אלו חברויות לכל החיים", וחזר ואמר למרק בכל פעם: "אל תפחד לבקש עזרה ולהתייעץ עם חברים ותיקים ומנוסים ממך. הוותיקים עשו טעויות בדרכם להצלחה ואם תוכל ללמוד מטעויותיהם  – זה יחסוך לך הרבה זמן וכסף". בנוסף אמר "אל תחשוב שהם, המצליחנים, עסוקים מדי ולא יהיה להם זמן לעזור לך. כן, הם עסוקים אבל הם ימצאו את השעה להקשיב ולייעץ לך – כי זו הרוח של ה-MDRT, אם רק תשאל".

ואכן, מרק נעזר במנטורים ותיקים והגיע להישגים כחבר בארגון MDRT העולמי היוקרתי Top of the Table וכיום הוא בעצמו משמש בתור מנטור לחברים בארגון.

"קפיצת מדרגה"

כחבר הנהלת הארגון, מרק קיבל על עצמו להוביל את הפרויקט בישראל, וכאמור הציג את הנושא בכנס האחרון, בהובילו רב שיח עם יו"ר ארגון MDRT ישראל בעבר והיו"ר הנוכחי, שהביעו תמיכה ברעיון ואף נרתמו. ברב-השיח הועלה הצורך להדריך ולהעצים את חברי הארגון מחד, ולהוות חניכה למצטרפים חדשים מאידך כשהתוצאה הסופית – הגדלת המכירות בביטוחי חיים, והתפוקה – הטמעת שיטות עבודה לאור הניסיון הרב המוכח שנצבר וכפועל יוצא מכך הגדלת הכנסות החברים.

משתתפי רב-השיח וחברים אחרים נוספים בליגות היוקרתיות התנדבו ללוות חברים בארגון אשר מעוניינים לעשות "קפיצת מדרגה" במכירות חדשות, ובמקביל ללוות סוכנים צעירים יותר במטרה להגשים את חלומם ולהתקדם לרמה הבאה בדרך להצלחתם האישית.

תנאים להצטרפות ל־MDRT לשנת 2022

כחלק מהקוד האתי ומרוח הארגון: מתחייב הארגון על שמירת סודיות, פועל למען נתינה, לפרגון הדדי ולהעצמת האחר. בתוכנית: מפגש חודשי אחד לפחות, בניית תוכנית עבודה וליווי צמוד בהשגת המטרות והיעדים שיקבעו.

ארגון MDRT שמח לציין כי כבר התקבלו פניות מחברים המעוניינים לקבל את היוזמה המוצעת בהתנדבות מלאה ובסודיות מסחרית מלאה מטעם המשתתפים בה וכמובן מצד החברים המחפשים לעלות לשלב הבא.

לחברי ארגון MDRT ולסוכנים המעוניינים להצטרף לארגון, נשמח לדאוג לליווי מתאים

ניתן לקבל פרטים נוספים אודות התוכנית ע"י יצירת קשר עם מרק ג'ופי בנייד: 052-2454662

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email