פרויקט מיוחד: הכירו את הנבחרת החדשה של לשכת סוכני הביטוח

בכל שבוע נארח שניים מהנבחרים לתפקידי יו"רים בלשכה, שיספרו על עצמם ועל תכניותיהם במסגרת תפקידם החדש; והשבוע - יו"ר מחוז הצפון סו"ב תדהר סאטובי ויו"ר מחוז הדרום סו"ב גבי מלכה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סו"ב גבי מלכה, יו"ר מחוז באר שבע והדרום

"נחזיר את הסוכנים שעזבו את הלשכה"

בן 58, רווק
ותק: חבר לשכה כ-20 שנה
תפקיד בקדנציה קודמת: יו"ר סניף באר שבע
התמחות: פנסיוני ואלמנטרי
מיקום המשרד: אופקים

"אני משרת את תושבי אופקים וכל אזור עוטף עזה. הייתי מוכר ביישוב בזכות הפעילות הציבורית שלי כמחזיק תיק הספורט בעירייה; ברקע שלי הייתי מורה לחינוך גופני ומאמן כדורגל וכדורסל. לאחר כשבע שנים כמורה לחינוך גופני יצאתי לשנת שבתון, ואז נחשפתי לתחום הביטוח בידי חבר והתאהבתי בתחום. אני מאוד מרוצה מהבחירה שלי ונהנה מהעבודה יום יום".

סו"ב מלכה | צילום: באדיבות המצולם

מהן המשימות העיקריות שהצבת לעצמך בקדנציה החדשה?
"המשימות העיקריות שהעמדתי בפניי כיו"ר המחוז – קודם כל להחזיר את הסוכנים שעזבו את הלשכה בעקבות הבעיות שהיו בשנה האחרונה.

"נעשיר את סוכני המחוז בימי עיון מקצועיים בהתמקדות על דיגיטציה ורגולציה; יש הרבה סוכנים באזור הדרום שעדיין לא נכנסו לעולם הדיגיטל בצורת העבודה שלהם שתתאים לרגולציה שמשיתה עלינו רשות שוק ההון ולביקורות שהיא מבצעת מדי פעם".

לכל הכתבות בסדרת "הכירו את הנבחרים"

להעניק לקהילה

"בנוסף, כמי שבא מתחום החינוך, הקהילה מאוד חשובה לי; אני מתכוון לעבוד הרבה עם ולטובת הקהילה. אחד הרעיונות המרכזיים שלי, אותו אציע לוועד המנהל של הלשכה, הוא שלשכת סוכני הביטוח תבנה מצגת לימודית על תחומי הביטוח והפנסיה; מצגת מפורטת של כשעתיים איתה יעברו סוכני הביטוח בבתי הספר התיכוניים במדינה, כיתות י"א-י"ב. המטרה היא קודם כל לתת כלים לצעירים להבנת התחום החשוב הזה, כי כיום הנושא הזה מאוד רחוק מהם. בנוסף, גם נתחבר לקהילה ונחזק את תדמית סוכן הביטוח.

"כמו כן, אני יו"ר סניף של מפלגה שנמצאת בשלטון היום; יש לי קשרים קרובים עם חברי כנסת רבים ואשמח לסייע לפעילות הלובינג של הלשכה בכנסת ובממשל".

סו"ב תדהר סאטובי, יו"ר מחוז חיפה והצפון

"אהפוך את המחוז למרכז Wework לסוכנים"

בן 48 נשוי + 2
ותק: חבר לשכה כ-10 שנים
תפקיד בקדנציה קודמת: יו"ר הוועדה הבינדורית
התמחות: פנסיה, פיננסים ואלמנטרי
מיקום המשרד: קיבוץ יגור

"סיימתי לימודי ניהול תיקים ב-2002 ונכנסתי לענף הביטוח ב-2009; עיקר ההשכלה שלי היה בפיננסים כשהענף הזה עוד היה בחיתולים. די מהר נכנסתי לעולם הסיכונים והפנסיוני, צירפתי סוכנים והכשרתי אותם. עם השנים גם הוספנו עוד תחומים.

"כיום המשרד ממוקם בתוך קיבוץ יגור באווירה של טבע עם חניה בשפע ומנהל קבוצה של פמילי אופיס של סוכנים עצמאים שנותנים שירות בכל ענפי הביטוח, כל אחד בתחומו, ונהנים משיתוף פעולה מקצועי.

סו"ב סאטובי | צילום: באדיבות המצולם

"הסוכנים שאיתי – יגאל הררי, חבר הוועדה הפנסיונית שאחראי על יעוץ פרישה ומיסוי; חגי לנצט שממונה על תחום הבריאות וסגן יו"ר הוועדה; סיון תורג’מן ושלומי הרוש, שעוסקים בכל ענפי הביטוח.

"לאחר שנכנסתי לתחום החלטתי להתנדב לפעילות בלשכה מתוך ראיה שככל שיהיו יותר סוכני ביטוח לא יוכלו לנו ומתוך אמונה שצריך לטפח ולהכשיר את הקיימים – כי האוצר בתוכנו. ב-2011 הצטרפתי לוועד סניף חיפה, ב-2017 לוועדת הפיננסים, ב-2020 כיו"ר הוועדה הבינדורית וב-2022 כיו"ר מחוז צפון.

מהן המשימות העיקריות שהצבת לעצמך בקדנציה החדשה?
"
החזון שלי להפוך את המחוז למרכז WeWork לסוכנים שיאפשר סביבת עבודה ומרכז הכשרות גם לאלו שאין באפשרותם לשכור משרד לגדול ולהתפתח.

הדרכות גם בקריית שמונה

"בנוסף, חשוב לי להביא את ההדרכות וההכשרות לפריפריה: לקריית שמונה, עפולה, בית שאן, נצרת ועכו באמצעות סמינרים בכל ענפי הביטוח וגם בתחומים נוספים.

"להמשיך לקדם את המיזם הבינדורי ולאפשר לסוכנים צעירים פריון עבודה דיגיטלי וחדיש בשילוב סוכנים ותיקים בעלי ניסיון בשיווק, וגם לייצר המשכיות לשני הצדדים.

"בנוסף, אני מתכוון להפוך את מחוז צפון למרכז זכויות למען הציבור בישראל שיאפשר יעוץ משכנתא לזוגות צעירים שאין ביכולתם לקבל יעוץ כזה בחינם; לפורשים מעוטי יכולת לאפשר פרישה בכבוד. וגם לכלל האזרחים בנושאי תביעות וסוגיות מול החברות שאין להם סוכן ונמצאים במשבר בשל מקרה ביטוח.

"כל אלו ישפרו את עתיד הענף ותדמיתו; כולי תקווה שיש בנמצא המון סוכנים עם נתינה אין סופית שמוכנים להגיע ולהרים את קרנה של הלשכה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email