פרויקט מיוחד: הכירו את הנבחרת החדשה של לשכת סוכני הביטוח – חלק שני

בכל שבוע נארח שניים מהנבחרים לתפקידי יו״רים בלשכה, שיספרו על עצמם ועל תוכניותיהם במסגרת תפקידם החדש • והשבוע – מהגדלת מספר חברי מחוז השפלה ועד שיפור הידע הטכנולוגי: יו״ר מחוז השפלה סו״ב אבי שבי ויו״ר מחוז ירושלים סו״ב עופר חורש
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סו"ב אבי שבי, יו"ר מחוז השפלה

"מקווה להגדיל את מספר חברי המחוז ב-30-40% בקדנציה הנוכחית"

בן 49

ותק: 20 שנה בענף הביטוח, חבר לשכה 18 שנה

תפקיד בקדנציה קודמת: יו"ר סניף אשדוד/אשקלון וחבר ועדת הרווחה

התמחות: כל ענפי הביטוח

שותף בסוכנות "ביטוחים נט, סוכנות לביטוח" באשקלון

סו"ב אבי שבי | צילום: צאפלין סטודיו

"אני מאמין בשיתופי פעולה ולא בפעילות של קבוצה סגורה – הידע והחוכמה לא נמצאים אצל אדם אחד, וכשיש מעורבות אישית היא יוצרת מחויבות אישית. הכי קל לתת עצות מהיציע או מהצד, אבל אם נתקבץ כולנו יחד, הן ברמת המחוז והן ברמת הלשכה, נוכל להיות לשכה חזקה ואיכותית ולשפר את המצב של כולנו".

מה המשימות המרכזיות שהצבת לעצמך בקדנציה החדשה?
"בשלב ראשון לטפל בהגדלת כמות החברים במחוז השפלה ולהחזיר אליו את הסוכנים שנגרעו/פרשו; אני מקדיש את עצמי לנושא באופן אישי וארים טלפון לכל אחד מהם, במקביל לגיוס חברים חדשים ללשכה. הסוכנים במחוז יכולים להרגיש חופשי להתקשר אליי בכל עת. אני מקווה להגדיל את מספר החברים במחוז ב-30%-40% בקדנציה הקרובה.

לכל הכתבות בסדרת "הכירו את הנבחרים"

"בכוונתי לייצר עבורם כמה שיותר עוגנים וכלים לטובת השתלמויות מקצועיות והכנת המשרד לרגולציה ולביקורות. אחד הנושאים שנתמקד בו יהיה גביית שכר טרחה.

"לגבי הוועדות החדשות שמוקמות בימים אלה הלשכה; אני קורא לכמה שיותר סוכנים להצטרף לוועדות – להיכנס תחת האלונקה – כדי להביא כמה שיותר דעות ורעיונות. ברמת המחוז אני אתן ליו"ר הסניפים לקיים שולחנות עגולים שיעסקו ברמת הלשכה, המחוז והענף".


סו"ב עופר חורש, יו"ר מחוז ירושלים

"נפעל לשדרוג מעמד הסוכנים מול מנהלי המחוזות של חברות הביטוח"

בן 64, גרוש פלוס 2

ותק: 35 שנה בענף הביטוח, 7 שנים חבר לשכה

תפקיד בקדנציה קודמת: חבר ועדת הבריאות והסיעוד, ניהול תחום ההכשרה בוועדה

התמחות: בריאות, חיים ופנסיוני

עצמאי, משרדו ממוקם במושב טל שחר

עופר חורש. צילום: ראובן רפ

"לאחר עבודה של שנים רבות כמפקח שכיר בחברות ביטוח, לפני 11 שנים הצטרפתי לקבוצת 'יונט', ולפני 7 שנים עשיתי צעד חשוב כשהקמנו את 'עופר-יונט' סוכנות לביטוח והפכתי לעצמאי. כמובן, כצעד ראשון הצטרפתי כחבר בלשכת סוכני הביטוח. משרדי ממוקם בבית במושב טל שחר.

"אני איש ביטוח חיים ופנסיוני, אבל כבר בתחילת דרכי כעצמאי החלטתי שהענף העיקרי שלי יהיה סיעוד ובריאות. לצערי סיעוד כבר שנתיים לא ניתן למכור, אבל דאגתי להיות מקצוען בבריאות. 

"בקדנציה האחרונה נכנסתי לפעילות בלשכה, פעלתי בוועדת הבריאות והסיעוד ותפקדתי כמנהל תחום ההכשרה בוועדה. ארגנתי השתלמויות והדרכות בסניפים. כשהקורונה נכנסה לחיינו ארגנתי והנחתי הדרכות בריאות לכלל הסוכנים בזום. ההדרכות בוצעו דרך עמוד הפייסבוק של המכללה בראשות חוה פרידמן".

מה המשימות המרכזיות שהצבת לעצמך בקדנציה החדשה?
"כיו"ר המחוז, יחד עם נבחרי המחוז למועצה, נארגן ועד חזק ונצרף סוכנים שירצו לתרום. בנוסף לפעילות הסטנדרטית של ארגון השתלמויות והדרכות מקצועיות פרונטליות ( נקווה שבקרוב), נקיים דיאלוג מתמשך עם מנהלי המחוזות של החברות ונשדרג את מעמד הסוכנים מולם. דלתי תהיה פתוחה לכל סוכן שתהיה לו בעיה.

"בימים אלה אני פועל להגביר את הידע הטכנולוגי, דווקא לסוכנים הוותיקים, על מנת שלא יישארו מאחור, בקרוב נתחיל בהשתלמויות טכנולוגיות מיוחדות עבורם".

וברמת הלשכה?
"מבחינת הלשכה, המטרה שכל סוכן ישאף להיות חבר בארגון היציג שלנו ולכן חשוב להחזיר הרבה חברים שנגרעו בשנים האחרונות ולצרף חברים חדשים.

"עלינו לפעול למיגור תופעת המוכרנים שגורמים נזק לנו הסוכנים וללקוחות, ולפעול שרק בעל רישיון יוכל למכור ביטוח.

"בנוסף, עלינו להגביר את הידע והמקצוענות של הסוכנים, כדי להבדילם מהמוכרנים, ולתת את הידע והשרות הטוב ביותר ללקוחות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email