פרויקט מיוחד לפסח: ברכות יו"ר מחוזות הלשכה לחג

בצל משבר הקורונה, יושבי ראש מחוזות הלשכה מברכים ומחזקים את סוכני וסוכנות הביטוח; ״ידענו להתגבר על צרות מורכבות מאלה בעבר וגם הפעם - נצא מחוזקים אל העתיד״
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סו״ב מיכה אדוני, יו"ר מחוז חיפה והצפון:

בפרוס חג החירות הבא עלינו לטובה, מתמודדים כולנו עם אתגר אימתני שכמותו לא ידע עם ישראל והאנושות מזה שנים ארוכות. אני בטוח בכוח של כל אחד ואחת מאיתנו, ואני רוצה לחזק את ידיכם, סוכני וסוכנות הביטוח, מתוך ידיעה אישית שאתם עובדים לילות כימים במטרה לסייע לציבור הלקוחות שלכם.

זוהי שעת התגייסות ושמירה על בטחוננו ובריאותנו. בתור יו"ר מחוז חיפה והצפון של לשכת סוכני ביטוח, ראיתי בחבל הארץ היפה שלנו מצוקות, מלחמות, תקופות משבר וגם ימי מיתון ושפל כלכליים. על כולם התגברנו, כמו שגם אני בטוח – נתגבר הפעם. סוכנות וסוכנים יקרים, אני זמין לכם לכל שאלה ובמתן סיוע ככל שיידרש.

בברכת חג אביב בריא ושמח לכם ולבני ביתכם.

סו״ שמואל אשורי, יו"ר מחוז ירושלים:

סוכנות וסוכנים נכבדים, זוהי שעה מורכבת וקשה לעם ישראל. לחוג את חג החרות בתא המשפחתי המצומצם, כך לפי ההנחיות מצילות החיים שקיבלנו. עם זאת, זהו הרגע להראות מנהיגות ונחישות ולשמור על הציבור, דרך הקפדה על הכללים הללו. זוהי השעה להודות לכם הסוכנים והסוכנות היקרים שלנו, עבודתכם המפרכת בימים אלה, כשאתם מוצפים בפניות של הציבור המודאג, היא אולי סזיפית ברגעים שבהם היא מתרחשת, אבל כשמתרחקים רגע משאון המשבר, רואים את גודל ההישג.

ציבור הסוכנים בימים אלה משרת את לקוחותיו בנחישות, כפי שהוא עושה תמיד, ומוכיח היטב את נחיצותו. זהו רגע מבחן, ועלינו לעמוד בו כדי לשמש דוגמה של שירות ומקצועיות. סוכנים וסוכנות יקרים, אני רוצה לחזק את ידיכם ובהזדמנות זו מאחל לכם חג אביב שמח ומלא בתקווה. אני בטוח שנצלח את ימי הקורונה האלה ונצא מחזוקים.

פסח שמח
לשכת סוכני ביטוח מאחלת חג פסח שמח. צילום: shutterstock

סו״ב דני קסלמן, יו״ר מחוז השרון:

בימים טרופים אלה ציבור הסוכנות והסוכנים עובד סביב השעון כדי לשרת את הציבור שנמצא ברגעי חרדה. אנחנו מתכנסים לחגוג את חג הפסח בתקופה מורכבת וקשה, מבחינה כלכלית ובראש ובראשונה מבחינה בריאותית. אני שואב הרבה כח ואמונה בהצלחתנו לעמוד במשבר הזה ולצאת ממנו מחוזקים, משום שאני נפעם מעבודתכם הנחושה, המקצועית והנחרצת – סוכנות וסוכנים יקרים.

חבריי היקרים למחוז השרון, זו זכות לייצג אתכם במוסדות הלשכה וכמובן לעמוד לשירותכם ולפעול למענכם בסוגיות מקצועיות. אני יודע שכלל ציבור הסוכנות והסוכנים בארץ כבר רוצה שנהיה על קרקע בטוחה, 'אחרי הקורונה', אבל מזכיר לכולנו שברגעים קשים אלה אנחנו מביאים לא אחת מזור נפשי וכלכלי לציבור המבוטחים. אלו הם הרגעים שבהם הציבור זקוק לנו, ולכן אנחנו שם בשבילו. אני תקווה ואמונה שבעוד תקופה לא ארוכה נצא מחוזקים ובכוחות מחודשים ונשים את הימים הקשים האלה מאחורינו. בברכת חג פסח מאיר ומשמח.

סו״ב נוגה עקל, יו״ר מחוז ת״א והמרכז:

חג הפסח השנה ייזכר באופן חריג כחג חירות שבו הוגבלו החירויות שלנו.

בימים אלה מתמודד הציבור בארץ, ובתוכו כמובן גם סוכני וסוכנות הביטוח, עם חוסר ודאות עצום ופגיעה כלכלית רחבת היקף.

זו השעה לגייס את תעצומות הנפש והרוח שלנו, להתחזק ולהאמין בכוח הגדול שטמון בכל אחד ואחת מאיתנו.

ידענו להתגבר על צרות מורכבות מאלה בעבר ואני בטוחה שנצא מחוזקים אל העתיד.

למרות שאל שולחן ליל הסדר נתכנס בהרכבים מצומצמים, זה הרגע לשאוב עידוד מהחוזק שלנו. חוזק שנובע מהאחריות הרבה שאני רואה בכל רחבי המדינה. צריך להגיד את זה: רוב הציבור, מרבית חלקי העם, מתנהגים באחריות עצומה.

והרי אחריות, בעולם של סוכני הביטוח, היא לדעת להתכונן לגרוע מכל לפני שהתרחש. וכאן זה מתממש לנגד עיננו. פסח החריג הזה אולי עצוב, אבל יש בו אפיקומן: ערבות הדדית שעלינו לנהוג בה, ושמחלצת ותחלץ אותנו מצרה גדולה של המגיפה הזאת.

בברכת פסח שמח וכשר לכם לבני משפחתכם ולכל מי שיקר לליבכם, חג עם הרבה לימוד והגדה הרי "אם תרצו – אין זו אגדה”.

סו״ב יפת בקשי, יור מחוז באר שבע והדרום:

חג הפסח מתקרב ובא. זהו חג מלא בשמחה ובמיוחד כשרואים מסביבנו את הפריחה הטבע במלוא תפארתו, הטבע בימים אלו מראה גם את עוצמתו.

כשמגיע פסח נהגנו בעבר לארח ולהתארח, אנו בתקופה מיוחדת והשנה נחגוג בחוג המשפחה הגרעינית בלבד.

נזכור שיש לנו משפחה נהדרת וחברים. שיש לנו את מי לאהוב.

בשמי ובשם חברי הנהלת לשכת סוכני הביטוח וסוכני הבטוח בישראל, אנו רוצים להגיד לעם ישראל שאנו אתכם ולצדיכם בימים לא פשוטים אלו.

מאחלים לכם חג שמח וכשר שתזכו לבריאות, אושר, הנאה ורוגע מכל הלב. שיהיה לכם החג הכי נפלא.

סו״ב ג׳ינה פלד, יו״ר מחוז השפלה

סוכנות וסוכנים יקרים, בפרוס חג החירות אנחנו בשיאה של תקופה מורכבת לציבור. זוהי תקופה של אתגרים גדולים, לשמירה על הבריאות של כולנו, להתמודדות כלכלית מורכבת וקשה מאוד עבור חלקים ענקיים בציבור. אני יודעת ומרגישה את הלחץ הגדול שמופעל עליכן הסוכנות ועליכם הסוכנים היקרים, מצד ציבור הלקוחות, להיענות לבקשות.

המאמצים הבלתי נלאים שלכם למען הלקוחות מעוררים תחושה של גאווה. אלה הם הימים שבהם השליחות שלנו נמדדת ואני בהחלט רואה שיש ברכה בעמלנו הרב. אני בטוחה שאנחנו נתגבר על התקופה המורכבת והקשה הזאת, ואני רוצה לנצל את ההזדמנות הזו לאחל לכם חג חירות אמיתי ובריאות איתנה. תמיד כאן עבורכם ובשבילכם.

צילום התמונה הראשית: shutterstock

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email