הכירו את הנבחרים: יו"ר הוועדות חושפים את התוכניות לקדנציה (כתבה 4 בסדרה)

בכל שבוע נארח שניים מהנבחרים לתפקידי יו"רים בלשכה, שיספרו על עצמם ועל תוכניותיהם במסגרת תפקידם החדש ⋅ והשבוע – משיתוף מומחים בתחום הבריאות ועד גיוס מאות סוכנים צעירים ⋅ יו"ר ועדת הבריאות סו"ב נחמה גולדווסר ויו"ר ועדת צעירים סו"ב ענר אדרי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סו"ב נחמה גולדווסר, יו"ר ועדת הבריאות

"חשוב שיותר סוכנים יידעו את חשיבות ביטוח הבריאות, התאמת הכיסויים ואופן מימושם"

נשואה + 3

תואר שני במדעי ההתנהגות

סוכנת ביטוח עצמאית משנת 2005, חברת לשכה

רישיון חיים ואלמנטרי, מתמחה בביטוחי בריאות וסיעוד

בעלת תאגיד ביטוחי צמרת סוכנות לביטוח, תל אביב-יפו

נחמה גודלווסר. באדיבות המצולמת

"דרכי המקצועית החלה כבנקאית בבנק לאומי בו עבדתי מספר שנים, במהלכן למדתי לתואר ראשון  באוניברסיטה הפתוחה, במקביל ללימודי ביטוח. עם סיום לימודיי, עבדתי באיחוד סוכנות לביטוח מבית בנק לאומי כמנהלת ולאחר מכן כמפקחת רכישה בכלל חברה לביטוח.

"בשנת 2000 בעלי הקים את 'צמרת סוכנות לביטוח בע"מ'. בשנת 2005 עזבתי את חברת כלל והצטרפתי אליו. כיום אני הבעלים ומנכ"לית הסוכנות  מעסיקה כ-8 עובדים.

לכל הכתבות בסדרת "הכירו את הנבחרים"

"בתחום הביטוח אני בעלת ניסיון רב גם כשכירה וגם כעצמאית ומכירה את מוצרי הבריאות על שלל מהדורותיהם. כמו כן, בין השנים 2015-2018 למדתי M.A במדעי ההתנהגות.

"במסגרת הלשכה – הצטרפתי לאחרונה אך ידי עוד נטויה. אני מאוד מאמינה במוצרי הבריאות השונים ולא פעם נוכחתי לראות בדרכי המקצועית מבוטחים אשר מבטלים את פוליסות הבריאות שלהם ולאחר מכן נקלעו למצב בריאותי מסוכן.

"כסוכנת לקחתי על עצמי למנוע מצבים שכאלה ולהסביר לכל לקוח ולקוח כמה חשוב להשקיע כל חודש סכום כסף על מנת לא לקרוס כלכלית ממשברים רפואיים".

מה הבשורה שאת שואפת להביא בתפקיד החדש?
"שיתוף מומחים בתחומי הידע וטכנולוגיות חדשות ומתקדמות אשר לא משולמות על ידי חברות הביטוח כתוצאה מחוסר ידע של חברות, סוכנים או מידע חסר של הרופאים ברפואה הציבורית. תשלום תביעות בריאות למנותחי חו"ל".

מה תחשב בעינייך הצלחה בתפקיד?
"
הצלחה מבחינתי היא אם יותר סוכנים ידעו את חשיבות ביטוח הבריאות, אופן מימוש מלוא הכיסויים והתאמת הכיסויים ללקוח לפי צרכיו ומצבו הכלכלי".

סו"ב ענר אדרי, יו"ר ועדת צעירים

"אני מקווה להביא לגידול של עשרות אחוזים בגיוס סוכנים צעירים ללשכה"

בן 39, נשוי ואב לתאומים בנים.

סוכן ביטוח משנת 2005, דור שני, חבר לשכה משנת 2005

חבר ועדה אלמנטארית בקדנציה האחרונה

סוכנות "כרמים", סניף רמת גן

ענר אדרי. צילום: באדיבות המצולם

"לעולם הביטוח נחשפתי עוד מילדות; מגיל צעיר עבדתי בכל מיני עבודות במשרד של אבי. לאחר השחרור מהצבא (לוחם בגדוד 202 של הצנחנים) התחלתי את לימודי במכללת נתניה בתחום הביטוח במטרה להיכנס לעסק עם אבי שממוקם בבאר שבע. אני מנהל את סניף רמת גן שהינו בית סוכנים בתחום האלמנטרי.

"אבי שלח אותי להקים פעילות חדשה בתל אביב, שכרתי משרד של 10 מ"ר והתחלתי מאפס. כיום הסניף שבניהולי ברמת גן מעסיק 12 עובדים ונותן שירות לכ-80 סוכני ביטוח בתחום האלמנטרי.

במסגרת תפקידי כיו"ר ועדת הצעירים אתמקד בשלושה נושאים חשובים:

1. החשוב ביותר – לגייס דור צעיר לעולם הביטוח וחבירה ללשכה באמצעות שיפור תדמית הסוכן הצעיר, פרסום והסברה על יתרונותיו של סוכן ביטוח.

2. להביא ערך לסוכנים צעירים בתחום הפיננסים, שפחות נעזרים בלשכה.

3. חיזוק התחום המקצועי לסוכנים הצעירים; לשים דגש על התעמקות בעולמות ביטוח פחות שגרתיים, לכוון אותם בקבלת פתרונות ומענה ללקוחותיהם.

מה ייחשב מבחינתך הצלחה בתפקיד?
"
יצירת ערך מוסף עבור סוכנים צעירים ובתחילת דרכם מטעם הלשכה. גידול של עשרות אחוזים בגיוס סוכנים צעירים ללשכה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email