פרידה ממוטי קינן בכנס עדיף: התחלתי בלשכה עם 700 סוכנים, ואני עוזב עם 4,200

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

טקס הוקרה מרגש לכבודו של מוטי קינן, מנכ"ל לשכת סוכני הביטוח היוצא, נערך השבוע בכנס השנתי של עדיף בענף הביטוח הכללי.

נשיא לשכת סוכני הביטוח אריה אברמוביץ; העורך הראשי של עדיף עופר נוריאל; נשיא הכבוד של הלשכה שאול פסטרנק; ונשיא הלשכה לשעבר אודי כץ העניקו לקינן את מגן ההוקרה כאות על פועלו בענף בכלל ובלשכה בפרט.

אברמוביץ אמר כי קינן דאג לרכז בין כל הפעילים ולדאוג כי הלשכה תהיה אחת החזקות שקיימות. "תודה על כל השנים שהקדשת לנו הסוכנים. אני בטוח שעוד תהיה אתנו בעתיד".

פסטרנק ציין כי "מוטי הצליח לקדם את הלשכה בהיבט הציבורי, הצרכני והכלכלי כאחד". כץ אמר כי "בלשכה יש מאות סוכנים הפועלים בהתנדבות. האחראי לאיסוף המתנדבים האלה במהלך 24 שנה היה מוטי. כל הכבוד לך". "24 שנים הם פרק זמן שבו מטביעים חותם, ואתה הטבעת", אמר נוריאל. "בפרק זמן זה התחלפו שישה נשיאי לשכה, התמודדתם עם אתגרים וצלחתם משימות רבות".

בנאום הפרידה, הודה קינן לכלל סוכני הביטוח. "הייתי עמם במצוקותיהם ובשמחותיהם, מה שיצר קשר הדוק בינינו. במקביל, הייתי בקשר עם חברות הביטוח וראשי האוצר, ותמיד ידעתי לרקום מערכת יחסים מועילה כדי להפיק ממנה את התועלת המרבית עבור הסוכנים.

"מי כמוני יודע שסוכן האתמול אינו הסוכן של מחר. למרות הקשיים והאתגרים, הסוכנים תמיד היו ויהיו חוד החנית של הענף. לא נמצא עדיין תחליף לערכים שהסוכן מספק. יש מי שמסתפק בתחליף השיווק הישיר, אבל הרוב המכריע בוחר במקור – סוכן הביטוח".

קינן קרא לסוכנים להיות חזקים, גאים וחדורי מוטיבציה. הוא איחל למחליפו רענן שמחי בהצלחה רבה בכהונתו כמנכ"ל הלשכה. "התחלתי עם 720 סוכנים ואני עוזב עם 4,200 סוכנים", ציין בסוף דבריו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email