פרס מפעל חיים הוענק לשלמה אליהו

שלמה אליהו, בעל השליטה בקבוצת מגדל, קיבל פרס מפעל חיים על 60 שנות עשייה בתחום הביטוח; הטקס נערך במסגרת ערב הפתיחה של הכנס באילת
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

" קיבלתי פרסים בחיי, אבל זה הפרס שהכי מדבר אליי". כך אמר שלמה אליהו, בעלי השליטה בקבוצת מגדל, כשהוא נרגש ממעמד קבלת פרס מפעל חיים של לשכת סוכני ביטוח, שהעניק לו נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד. הטקס התקיים בערב הפתיחה של כנס אלמנטר. "60 שנה אני סוכן ביטוח ובכל שנה אני מחדש את רישיון הסוכן שלי", אמר אליהו באילת לקול תשואות הקהל שאף קם על רגליו לאות הוקרה.

בנאומו תקף אליהו תקף את הבנקים וחברות האשראי שמתכננים להיכנס ולמכור ביטוח במקביל לסוכני הביטוח. "ענף הביטוח מאז ומתמיד עבד עם סוכנים. השיווק בביטוח שונה מבנקים. הבנקים עבדו עם מנגנון, סניפים וקהל יעד. ביטוח בישראל ובכל מקום בעולם – רק באמצעות סוכן. למה? אי אפשר למכור ביטוח כעסקה של מחשב או עסקה של מחיר. זה הסכם שכולל בחינת סיכונים ודאגות".

אליהו במעמד קבלת הפרס עם רוזנפלד והורנצ׳יק. צילום: יוד צילומים אילת

אליהו הסביר כי הדרך שבה סוכן ביטוח משיג לקוחות היא פשוטה: כשיש לו לקוח מרוצה – אז הלקוח שבע רצון והוא מפנה אל הסוכן עוד 10 לקוחות".

חברת סוכנים

אליהו גילה כי הבטיח למכור את 18 סוכנויות הביטוח שנמצאות בידי חברת מגדל שבשליטתו. הוא הזכיר כי לאחר שרכש את השליטה במגדל ב־2014 ביטל את השיווק הישיר. "למגדל יש 18 סוכנויות בית – זה על המדף. את זה אני הולך למכור. מגדל הייתה חברת סוכנים והיא בבעלות סוכן ביטוח".

בדיווח שהוציאה מגדל ביום שלישי בבוקר הבהירה החברה כי היא "בוחנת מכירת הבעלות בסוכנויות הביטוח שלה, כולן או חלקן. מבטח סימון, סוכנות הביטוח הגדולה בישראל, אינה כלולה בבחינה האמורה״.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email