פרקטיקה מקצועית: סוכני מחוז ת"א והמרכז השתתפו בסדנה רגולטורית

כ־ 90 משתתפים לקחו חלק בסדנה שהתקיימה השבוע • סו"ב נוגה עקל: "אמשיך לפעול לטובת המקצוענות וההתמקצעות של סוכני המחוז"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ביום שני השבוע מחוז ת״א והמרכז ערך סדנה לתרגול וחזרה על חוזרי רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון. הסדנה התקיימה במכללה לפיננסים וביטוח בת״א.

את התוכן המקצועי ריכז היועץ המשפטי של הלשכה עו"ד עדי בן אברהם, המתמחה בתחום הרגולציה לסוכן הביטוח, יחד עם יו"ר מחוז תל אביב והמרכז, חברת הוועד המנהל, סו"ב נוגה עקל.

תרגול על חוזרי שוק ההון | צילום: באדיבות הלשכה

לדברי עו"ד בן אברהם, "במסגרת הסדנה הרגולטורית, עברו הסוכנות והסוכנים על חוזר השירות, חוזר הצירוף וכתבי השירות, תוך מתן דגשים על אופן יישום החוזר בפועל, הן לעניין טופס התאמת צרכים, פניה להר הביטוח, הסכם שכ"ט ועוד. בנוסף, שולבה במסגרת הסדנה הדרכה מעשית מעולמם של סוכני הביטוח לעניין חוזר הצירוף בפרקטיקה. ההדרכה ניתנה על ידי סגן יו"ר הוועדה הפנסיונית סו"ב אבי אקהוז. בחלקה האחרון של הסדנה הועברה הדרכה מעשית על יישום הוראות חוזר מסמך ההנמקה על ידי חבר הוועדה הפנסיונית סו"ב אלון דור".

את הסדנה חתם מ"מ נשיא הלשכה סו"ב ליאור הורנצ'יק, אשר עדכן את הנוכחים בפעילות הנהגת הלשכה לטובת חבריה, בתחומי עשייה שונים ומגוונים.

סו"ב נוגה עקל: "אני מברכת על יום העיון המוצלח ואמשיך לפעול לטובת המקצוענות וההתמקצעות של סוכני המחוז. הסוכנים שלקחו חלק בסדנה הביעו את שביעות רצונם מהתכנים המקצועיים. ניתן לראות שכשעורכים סדנאות פרקטיות שמעניקות כלים לסוכנים – הם רוצים לבוא. "אנחנו מאמינים שידע זה כוח וחייבים תמיד להתמקצע, לכן התחלנו בסדרה של סדנאות שיעסקו בכל תחומי הביטוח לטובת סוכני מחוז ת"א והמרכז".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email