פרשו מכלל ומקימים בית סוכן

אבי רוזנבאום, צ'יקו זכריה וניר עובדיה, חברו לאשת העסקים טלי חיים לטובת העסק החדש
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שלושה בכירים לשעבר מכלל ביטוח – אבי רוזנבאום, יעקב (צ'יקו) זכריה (שניהם משנה למנכ"ל כלל לשעבר) וניר עובדיה (סמנכ"ל בכיר בכלל לשעבר) מקימים יחדיו בית סוכן חדש, בשותפות עם אשת העסקים טלי חיים. האחרונה היא בעלת מניות בברק בית השקעות.

בית הסוכן יעסוק בתחילת דרכו בתחומי החיסכון ארוך הטווח, החיים והבריאות, לצד ייעוץ לבכירים ושירותים פיננסיים וטיפול בפרישה לגמלאות. בהמשך עתיד בית הסוכן להתרחב גם לתחום האלמנטר. קבוצת השותפים הציבה לעצמה שתי מטרות עיקריות לתחילת דרכו של בית הסוכן.

יתמקד בתחילת הדרך בתחומי ביטוח וחיסכון ארוך טווח וביטוחי הבריאות | צילום: shutterstock

הראשונה היא גיוס סוכנים והכשרתם לכניסה לתוך הענף. זאת בנוסף ליצירת תשתית תפעולית ושימוש במערכות טכנולוגיות, מתן מקום ישיבה קבוע לסוכנים, תיאומי פגישות עבורם והדרכות לסוכן המתחיל. המטרה הנוספת של בית הסוכן היא רכישת חלק מהכנסות תיקים קיימים של סוכנויות קיימות לטובת בית הסוכן.

ארבעת השותפים מכוונים לגיוס סוכנים חדשים והכשרתם במקביל לרכישת נתחים מתיקי ביטוח קיימים של סוכנים שימשיכו לעבוד בשותפות עם בית הסוכן. בית הסוכן החדש יתמקד בתחילת הדרך בתחומי ביטוח וחיסכון ארוך טווח וביטוחי הבריאות.

צ'יקו זכריה, ראש מערך העסקים והמשנה למנכ"ל כלל ביטוח לשעבר, ורוזנבאום, ראש חטיבת החיסכון ארוך הטווח, שגם הוא היה משנה למנכ"ל כלל, פרשו כמעט יחד מחברת הביטוח. ניר עובדיה, שהיה בתפקידו האחרון סמנכ"ל בכיר ומנהל הישירים בכלל ביטוח ובעבר ניהל את הישירים בהפניקס, משלים את שלישיית היוצאים מאותה חברת הביטוח. הם חוברים כאמור לאשת העסקים טלי חיים, בעלת מניות בברק בית השקעות, העוסקת גם בפעילויות רבות נוספות, בין היתר גם בתחום הביטוח.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email