פתחו מסורת: סוכני ביטוח התנדבו באירוע של עמותת "גיבורים קטנים"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סוכנים מארבעה מחוזות השתתפו לראשונה באירוע של עמותת "גיבורים קטנים", המקיימת פעילות התנדבותית בקרב ילדי החינוך המיוחד. 12 סוכנים וסוכנות ממחוז תל אביב, מרכז אשדוד, אשקלון וירושלים, השתתפו לראשונה באירוע הגיוס לצה"ל של ילדי תנועת "גיבורים קטנים", לצד מתנדבים ממשטרת ישראל, תזמורת צה"ל, משמר הגבול ושחקני מכבי נתניה. "גיבורים קטנים" היא עמותה חברתית המארגנת פעילות התנדבותית בקרב ילדי החינוך המיוחד הסובלים ממגבלות שכלית. הוועדה לפעילות וקשרי קהילה בראשות מיכל וינצר, פעלה לטובת האירוע מטעם הלשכה, בשיתוף מחוזות ת"א, ירושלים ואשדוד.

האירוע התקיים ביום חמישי שעבר באנדרטת חיל הלוגיסטיקה בתל חדיד, סמוך לשוהם. "במסגרת ההפנינג, העמדנו דוכנים של לשכת סוכני ביטוח. הסוכנים והסוכנות נפגשו עם ילדי העמותה בעמדה שנפתחה עבורם ובאהבה ביצעו איתם פעילויות שונות", מספרת וינצר.

בדמנו הסוכנים – זורמת הנתינה

טליה נוימן, חברת הוועדה לפעילות וקשרי קהילה, שהייתה אחראית על הפרויקט מטעם הלשכה, מספרת כי "הרוח ההתנדבותית שאפפה את הדוכן של לשכת סוכני ביטוח, חיממה את הלב. אני אישית בכיתי מאושר". היא העידה כי עיני המתנדבים האחרים נצצו מדמעות של אושר והתרגשות. "אין לי ספק כי פתחנו במסורת – דוכן של לשכת סוכני ביטוח ביום חיול ופתיחת שנה לילדי גיבורים קטנים". נוימן הודתה לסוכנים, ואמרה כי "בדמנו הסוכנים – זורמת הנתינה לאחר". גם יהודה זכריה, חבר ועד מחוז ירושלים, התרגש ואמר כי הוא מודה לנוימן על הרצון הטוב להתנדב לטובת עמותת גיבורים קטנים. "גם כאן, כולם מעריכים ומוקירים את משפחת וינצר על הנתינה הגדולה שלהם".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email