פתרון ביטוחי לזמן קצר: כלל ביטוח ופיננסים משיקה כיסוי זמני Online

עלות השירות היא 25 שקל ליום וההצטרפות אליו נעשית באופן מקוון, על ידי סוכן או על ידי מוקד שירות הלקוחות של החברה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כלל ביטוח ופיננסים משיקה למבוטחיה בביטוח המקיף לרכב שירות חדש – כיסוי לנהג זמני Online, המאפשר לרכוש כיסוי ביטוחי לנהג זמני, לרבות נהגים צעירים וחדשים, לימים בודדים עד שבוע ימים בלבד, במקרים בהם אין צורך בביטוח לתקופה ארוכה. הכיסוי הזמני מתווסף לפוליסת ביטוח המקיף לרכב והוא תקף גם עבור פוליסת החובה ברכב, כל עוד שתי הפוליסות מנוהלות בכלל ביטוח ופיננסים. הכיסוי הזמני מוצע בעלות אטרקטיבית במיוחד העומדת על 25 שקל ליום בלבד.

עלית כספי, משנה למנכ"ל ומנהלת חטיבת ביטוח כללי בכלל ביטוח ופיננסים ציינה: "מדובר בפתרון מצוין ואטרקטיבי למבוטחינו בביטוח הרכב, המעניק מענה למקרים בהם אין צורך בביטוח לתקופה ארוכה. זוהי בשורה ממשית לאוכלוסיית הנהגים הצעירים והחדשים שיכולים כעת ליהנות מכיסוי ביטוחי זמני במחיר מוזל מאוד ולחסוך בעלות הפרמיה, במקום להצטרף לביטוח למשך שנה מלאה. השירות מותאם לצרכי המבוטחים ומציע גמישות רבה, הן ביכולת ההצטרפות אליו במגוון פלטפורמות – באופן מקוון, באתר החברה 24/7 או דרך סוכני הביטוח ומוקד שירות הלקוחות, והן במבנה השירות המאפשר למבוטחים לבחור את תנאי השירות הרצויים להם ולבצע עדכונים, בלחיצת כפתור".

עלית כספי | צילום: סיון פרג'

"שירות כיסוי לנהג זמני נותן מענה לכל סוגי הנהגים, בסיטואציות שגרתיות, בהן נדרש עבורנו פתרון ביטוחי לזמן קצר", אמר שלומי תמן, משנה למנכ"ל ומנהל מערך העסקים בכלל ביטוח ופיננסים. "סוכני החברה יקבלו מאתנו עדכון על רכישת הכיסוי הנוסף, בפוליסות של לקוחותיהם וייהנו מעמלה מלאה" הוסיף תמן.

מכלל נמסר כי השירות החדש מיועד לנהגים בכל הגילים, וניתן להוספה בכל אחד מכלי הרכב הפרטיים המבוטחים בכלל ביטוח ופיננסים (למעט במסלול כלל VAR). הכיסוי הזמני ניתן לרכישה עד 15 פעמים בשנה, מינימום לשלושה ימים ועד שבוע ימים בכל פעם. הרכישה נעשית און ליין, באופן עצמאי בטלפון הנייד או באתר החברה, 24/7 בתהליך פשוט וקל ו/או באמצעות סוכני הביטוח ו/ או במוקד שירות הלקוחות של החברה. כמו כן, ניתן לעדכן באופן דיגיטלי את טווח תאריכי הביטוח הנדרשים ולערוך שינויים או לבטל, במידת הצורך.

יודגש, כי במקרים בהם פוליסת הביטוח של כלל מנוהלת על ידי סוכן, הכיסוי הביטוחי הזמני מתווסף באופן אוטומטי לפוליסה הקיימת של הלקוח אצל הסוכן. את הכיסוי הזמני ניתן לרכוש מיד עם השימוש של הנהג ברכב או בהתראה של שלושה ימים מראש. מבוטחים שירצו לבטל את הרכישה יוכלו לעשות זאת כל עוד הכיסוי הביטוחי לא נכנס לתוקף.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email