פתרון טכנולוגי ללקויי ראייה ועיוורים בפלטפורמת מרקטפרו

סוכנים שיציעו את המוצר ללקוחותיהם יקבלו עמלה באמצעות המרקטפרו • הלקוחות ייהנו מהטבת מחיר משמעותית
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"אורקם – מוצר ייחודי המצטרף למערכת המרקטפרו, מציע טכנולוגיה ייחודית ומתקדמת המסייעת לעיוורים, לקויי ראייה ולקויות קריאה, במטרה להגדיל את עצמאותם ולייצר עבורם עולם נוח ונגיש יותר. חברת אורקם הוקמה בשנת 2010 על ידי פרופ' אמנון שעשוע וזיו אבירם, מייסדי מובילאיי.

השניים החליטו לקחת את הטכנולוגיה שפיתחו צעד קדימה, ולאפשר באמצעות ראייה מלאכותית עצמאות מקסימלית לסובלים מלקויות שונות. אורקם פיתחה את המוצר כמחשב מיניאטורי עם מצלמה שניתנת להרכבה על המשקפיים, ללא צורך בהתאמות נוספות.

המוצר יסייע לעיוורים ולקויי ראייה להגדיל את עצמאותם

מתן בר־נוי, מנהל הפעילות הישראלית בחברה, מסביר כי מכשיר אורקם MyEye 2.0 בנוי על טכנולוגיה מהפכנית, שעיקרה אינטליגנציה מלאכותית ועיבוד תמונה.

המכשיר מאפשר קריאת טקסט מכל משטח – ספרים, מסמכים, שלטים, עיתונים ומסכי מחשב. כמו כן ניתן לזהות באמצעותו פנים של אנשים, מוצרים בסופרמרקט, שטרות של כסף וצבעים, והוא אף מציין את השעה. המכשיר, המוכר על ידי הרשויות, נמכר ברחבי העולם ובישראל וזכה לשבחים גדולים בארץ ובעולם.

בתערוכת הטכנולוגיה הגדולה בעולם בווגאס ה־CES 2018 זכה המוצר של אורקם בפרס גאדג'ט השנה.

הזדמנות לסוכן

עבור סוכני הביטוח מציע המוצר החדש הזדמנות גדולה לשיפור איכות החיים של לקויי ראייה מקרב לקוחותיהם. מהיכרותם הענפה של הסוכנים עם הלקוחות, הם ידעו לזהות למי להציע את המוצר המספק עזרה אמיתית.

"אם עד היום סוכן ביטוח היה יודע לתת רק מענה לפיצוי לנזק העלול להיגרם, כעת הסוכן יוכל לסייע ללקוח לשפר את מידת עצמאותו והחופש בניהול חייו", הסביר בר־נוי.

את המכשיר ניתן יהיה לרכוש ישירות במערכת המרקטפרו, והוא ישלח ללקוח ישירות. לקוחות הסוכן ייהנו מהטבת מחיר ברכישת המוצר, וכן יזכו להדרכה חינם בבית הלקוח בשווי 500 שקלים )למזמינים עד סוף מאי 2018 (.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email