צורך שעלה מהשטח: שירות חדשני בתחום הבריאות בישראל

מנורה מבטחים תספק למנותחים מבוטחי החברה ליווי צמוד של מטפלים לפני ואחרי הניתוח. "המטרה היא להקל המטופלים ולהעניק להם תמיכה רגשית ופיזית גם לאחר הניתוח"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מנורה מבטחים משיקה שירות חדשני למבוטחיה בחוויית שירותי הבריאות בישראל וזאת בשיתוף פעולה עם א.ר.ם, המרכז הרב תחומי לא.א.ג. מבוטחי החברה יזכו ליהנות מהטבה ייחודית אשר מאפשרת קבלת ליווי צמוד של מטפל לפני, במהלך ואחרי ניתוחים מורכבים. השירות החדש יספק ליווי ותמיכה הכולל בתוכו כלים להתמודדות עם לחץ וכאב בשיטות ריפוי טבעיות, לרבות דיקור, שיאצו, תיווך בין המנותח ובני משפחתו לצוות הרפואי וכן ליווי בחזרה לשגרה לאחר הניתוח.

ההטבה תינתן למבוטחים המחזיקים בכיסוי לניתוחים בישראל ועוברים ניתוח גדול במגוון רחב של תחומים: עמוד שדרה, בריאטריה, נוירוכירורגיה, ניתוחי לב (למעט צינתורים) וניתוחים אונקולוגים. השירות יינתן בהשתתפות עצמית של 250 ש"ח בלבד.

יעל פליישר-גולני. צילום: יעל צור

יעל פליישר, מנהלת תחום תביעות במנורה מבטחים מסרה כי "אנו גאים להיות החלוצים בענף הביטוח שמשיקים שירות חדשני בתחום הבריאות בישראל. קבוצת מנורה חרטה על דגלה את ערך החדשנות וקידום ענף הביטוח בישראל תוך הבנה עמוקה של צרכי המבוטחים. מטרת השירות החדש להקל משמעותית על המטופלים במהלך ניתוחים מורכבים, להעניק להם תמיכה וקשר עם הצוות הרפואי ולעזור להם מבחינה רגשית ופיזית גם לאחר הניתוח".

נעה מנלה, מנכ"ל א.ר.ם: "השירות החדש נולד כתוצאה מצורך שעלה מהשטח, חלק מהמועמדים לניתוח חשים מתח וחרדה וזקוקים לעזרה כדי לעבור את חווית הניתוח 'בשלום'. השירות החדשני עוצב וגובש על ידי עירית וולף גודמן, אשר מובילה את פעילות הרפואה המשלימה – אינטגרטיבית בא.ר.ם ומנכיחה את התפיסה ההוליסטית ביום יום שלנו – תזכורת לטפל לא רק בגוף אלא גם בנפש וברוח, על מנת להיות בריאים". 

תמונת אילוסטרציה: shutterstock

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email