צמרת כלל ביטוח השתתפה בהרמת הכוסית של מחוז ב"ש והדרום

מנכ"ל כלל ביטוח חשף כי בכוונת הדירקטוריון להגדיל את נתח החברה בענף באמצעות סוכני ביטוחף; יו"ר המחוז: "כלל דוגמה ומופת בשירות לסוכן"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־80 סוכנות וסוכנים, שיעור נדיר של סוכני המחוז הקטן יחסית, באר שבע והדרום, הגיעו אתמול למרכז האירועים הייחודי Villaly בבאר שבע כדי לחגוג את השנה החדשה וליהנות ממפגש מקצועי. האירוע התקיים בשיתוף עם הסוכנויות צמרות, ביטוח דרום־יהל, אליפים וחברת כלל ביטוח. "כמו תמיד בחרנו במקום ייחודי לטובת האירוע – מדובר במקום יפהפה עם אירוח יוצא מן הכלל והגשת כיבוד בצורה אמנותית. הסוכנים קיבלו שי לחג – שני בקבוקי יין במארז מהודר", סיפר יו"ר המחוז, סו"ב יפת בקשי.

כנס באר שבע והדרום | צילומים: גיא קרן ורותם מלול

כל צמרת כלל ביטוח, בראשות המנכ"ל יורם נווה, כיבדו את סוכני הדרום בנוכחותם בכינוס. נווה חשף בדבריו את החלטת הדירקטוריון של כלל להגדיל את נתח החברה בשוק הביטוח באמצעות סוכני הביטוח: "זה חימם את הלב", אומר בקשי: "במחוז באר שבע – אנחנו מרגישים את זה בפועל. הם הראשונים להגיב לכל הצעה שהסוכנים שולחים לכמה חברות.

בכלל ביטוח סוגרים עסקה אפילו בו ביום. הם דוגמה ומופת בשירות לסוכן", ציין יו"ר מחוז באר שבע והדרום.

"מקיים את הבטחתו"

במרכז המפגש התקיים טקס פרידה מרגש והענקת תשורה לרענן שמחי, המנכ"ל היוצא. "המעמד היה מאוד מרגש", מספר בקשי: "אמרתי לו שקשה להיפרד ושעוד יותר קשה לעשות את זה במילים. אבל עד כמה שניתן אמרתי לו מתוך הלב שהיתה לנו תקופה מאוד יפה איתו, ציינתי לשבח את המקצועיות שלו, נאמנותו ללשכה ואישיותו הנעימה".

נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד, עדכן את הנוכחים בפעילויות הלשכה. בקשי: "ליאור הבטיח בעבר שלא ישכח את סוכני הדרום והוא אכן מקיים את הבטחתו ומגיע לכול אירוע של סוכני באר שבע והדרום, וזה ייאמר לזכותו".

לסיום ריתק העיתונאי והמזרחן, עודד גרנות, את הנוכחים בהרצאתו "מה יש לאיראן נגדנו?".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email