"צריך לראות בסוכן האחר קולגה סוכן צעיר ולא מתחרה"

בכל שבוע נארח סוכן צעיר שיספר על עצמו, השתלבותו במקצוע ועתיד המקצוע בעיניו - והשבוע: ליבת קמפלר, סוכנת עצמאית, בעלת סוכנות קמפלר מערכי ביטוח בכפר סבא
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גיל: 37

מצב משפחתי: גרושה + 2

השכלה: תואר ראשון מהאוניברסיטה הפתוחה בפסיכולוגיה וסוציולוגיה, יועצת מס מוסמכת

ותק: כ-17 שנה

רישיון: פנסיוני

 

מה עשית לפני שפנית לתחום הביטוח? למה בחרת בביטוח?

"לפני כן הייתי טכנאית PC ורשתות. האמת שלא כל כך בחרתי לעבוד בתחום; בהתחלה הצטרפתי לעזרתה של אמא שלי אורנה קמפלר, בעסק שלה אך מהר מאוד התאהבתי במקצוע.

אני רואה במקצוע סוג של שליחות, עזרה נכונה ויד מכוונת ללקוח במערבולת של מידע מכל כיוון שהוא. חשוב לי לשנות את השם שיצא למקצוע הזה כמקצוע 'שרלטן', שרק רוצה להוציא מאנשים כסף, ולהנחיל את מטרתו האמיתית שהיא באמת לדאוג לאנשים, למשפחתם ולעתידם".

במה את מתמחה?

"המומחיות שלי היא שאני משלבת את תחום ייעוץ המס והביטוח; אני נותנת מידע לא רק בנוגע לדרך בה יש לתת רשת ביטחון מבחינת הכיסויים הביטוחיים למשפחה, אלא גם אילו הטבות מס מגיעות לאדם עצמאי, שכיר או בעל שליטה, ואיך הוא יכול למצות את הטבות המס מול מס הכנסה וביטוח לאומי ולהרוויח פעמיים.

אני גם גרונטולוגית פיננסית-מומחית לגיל פרישה ועוזרת לפורשים שעוזבים עבודה או מתחילים לקבל פנסיה או קצבה למצות את מקסימום הקצבה החודשית מבחינת הפטור במינימום מס. לא פעם גם לוקחת חלק בשיתופי פעולה עם סוכני ביטוח אחרים. אני עושה הרצאות לפורשים וחברות וקבוצות מאורגנות לגבי הזכויות שמגיעות להם בפרישה, ואיך להמשיך בכיסוי ביטוחי נכון לאחר מכן".


קמפלר. "המטרה האמיתית של הסוכן היא לדאוג לאנשים"

איפה את רואה את עצמך בעוד עוד עשר שנים?

"אני רואה עצמי עושה שיתופי פעולה גדולים ועוזרת לקבוצות גדולות יותר באוכלוסייה לקבל את מה שמגיע להן . מקווה להביא אלי עוד סוכנים צעירים, וללמד איך למכור ביטוח בצורה נכונה ואיך להתאים את ה'חליפה הביטוחית' לכל אדם ומשפחה בכל שלב משתנה בחייו. מקווה להביא לשינוי תפיסה שסוכן הביטוח באמת דואג למבוטחים ושומר עליהם ועל משפחתם".

איך את רואה את עתיד מקצוע סוכן הביטוח?

"אני חושבת שעולם הסוכן יהפוך ממוכר ליועץ, שהייעוץ יהפוך להיות הוליסטי יותר ועם ליווי צמוד יותר".

איזה טיפים את יכולה לתת לסוכנים צעירים?

"דבר ראשון לראות בסוכן לידכם קולגה, לשתף פעולה ולסייע אחד לשני. ברגע שסוכנים יהיו מאוחדים ולא אחד נגד השני במרוץ למשוך לקוחות, הדרך להצלחה קלה יותר.

ללמוד ולהתעדכן – אני עדיין לומדת כל יום דברים חדשים. צריך להפנים שאנחנו לא יודעים הכל ואז נוכל ללמוד, להתפתח ולהפרות אחד את השני במידע. תהיו יצירתיים וממוקדים בתחום מיוחד – משם תוכלו רק לפרוח.

ואחרון חביב – צרו קבוצת סוכנים שתהיו אתה בקשר תדיר לשיתוף ותמיכה, כי אין מי שיבין אתכם יותר מהסוכן לידכם".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email