קבוצת הראל חתמה על הסכם בלעדיות גלובלי כנציגת ברקשייר האת'וויי

ההסכם הופך את הראל כנציגה בלעדית בישראל של ענקית הביטוח Berkshire Hathaway Specialty Insurance
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים חתמה על הסכם בלעדיות גלובלי כנציגה בישראל של ענק הביטוח הבינלאומי Berkshire Hathaway Specialty Insurance. לראשונה, ההסכם עם חברת ענק בינלאומית יחול גם על חברות הבנות של הראל: חברת Turk Nippon התורכית ו-Interasco היוונית.

מהראל נמסר, כי הסכם זה מצטרף להסכמי שיתוף פעולה גלובאליים שמקיימת הראל עם למעלה מעשרה תאגידי ביטוח בינלאומיים מהגדולים בעולם וביניהם: HDI; QBE Swiss Re; CHUBB;.

המבורגר | צילום: יח"צ

Berkshire Hathaway Specialty Insurance הינו תאגיד ביטוחי בינלאומי גלובלי בעל דריסת רגל משמעותית בעולם הביטוח. התאגיד עוסק בפעילויות עסקיות מגוונות הכוללות ביטוח רכוש וחבויות, ביטוח משנה ואנרגיה. כמו כן, התאגיד מספק מגוון אפשרויות ביטוחיות בנושאים מגוונים לרבות בתחומי רכוש מסחרי, אחריות מקצועית וביטוחי דירקטורים.

גדעון המבורגר, נשיא קבוצת הראל ביטוח ופיננסים, מסר כי "ההסכמים של הראל עם חברות ביטוח גלובליות מהמובילות בעולם מחזקים את מעמדה המקצועי ומאפשרים לה להיענות לדרישות ביטוחיות של חברות ישראליות גלובליות בעלות שלוחות ומפעלים בכל העולם. כמו כן מהווים ההסכמים הבינלאומיים פלטפורמה שיווקית משמעותית כלפי חברות בינלאומיות שמעוניינות לפעול בארץ, ביוון ובתורכיה ובמסגרת זו ירכשו פוליסות מקומיות במדינות השונות".

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email