קבוצת הראל תייצג בישראל את China Taiping Reinsurance

הקבוצה, שמשתפת פעולה עם 14 תאגידי ביטוח בינלאומיים תשמש כעת גם כנציגה הבלעדית של ענק הביטוח הסיני בישראל
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים מרחיבה את פעילותה הגלובלית ותייצג לראשונה ענקית ביטוח מסין. הקבוצה חתמה על הסכם בלעדיות לשמש כנציגה הבלעדית בישראל של ענק הביטוח הסיניChina Taiping Reinsurance Co. Ltd. (TPRe).

הסכם זה מצטרף להסכמי שיתוף פעולה גלובאליים שמקיימת הראל עם יותר מ-14 תאגידי ביטוח בינלאומיים מהגדולים בעולם.

גדעון המבורגר נשיא הראל חברה לביטוח | צילום: ורדי כהנא

מהראל נמסר כי חברת הביטוח TPRe היא אחת מחברות הביטוח הגדלות בסין ונוסדה בהונג קונג בשנת 1980. משרדיה הראשים ממוקמים בהונג קונג אך לחברה משרדים ונציגויות בכל רחבי אסיה ובהם משרד בבייג'ינג, סניף במלזיה וסניף ביפן. בנוסף, לחברה משרד בלונדון ונציגויות במקומות נוספים ברחבי העולם. נכון להיום TPRe משרתת לקוחות ביותר ממאה שווקים ברחבי העולם, ושומרת על מעמדה בשנים האחרונות כשחקן מוביל בשוק המבטחים של אסיה. היקף פרמיות הביטוח שביצעה החברה בשנת 2018 עמד על 1.95 מיליארד דולר ולחברה נכסים פיננסים מנוהלים בהיקף של 5.62 מיליארד דולר.

נשיא קבוצת הראל ביטוח ופיננסים גדעון המבורגר: "קבוצת הראל היא קבוצת הביטוח היחידה בישראל שהיא שותף גלובלי של כל אותן חברות הביטוח הבינלאומיות המתמחות בביטוחים גלובליים. זה הופך אותה לייחודית ומובילה בתחום הביטוחים הגלובליים עבור חברות ישראליות. כמו כן, חברת הראל הינה החברה היחידה שיש לה מחלקה מיוחדת לביטוחים גלובליים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email