קבוצת הראל תייצג בישראל בבלעדיות את ארגון הביטוח הבינלאומי INI

הארגון מאגד מעל 120 חברות ביטוח בכל העולם והוא מעניק פתרונות מסחריים ותעשייתיים למבטחים גלובליים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עוד שיתוף פעולה גלובלי לקבוצת הראל ביטוח ופיננסים: הקבוצה חתמה על הסכם בלעדיות גלובלי כנציגה בישראל של ארגון הביטוח הבינלאומי INI-International Network of Insurance.

הסכם זה מצטרף להסכמי שיתוף פעולה גלובליים שמקיימת הראל עם למעלה מ-12 תאגידי ביטוח בינלאומיים מהגדולים בעולם ובהם AXA ו-HDI-Gerling. לפני כחודש, הודיעה הראל על חתימת הסכם שותף גלובלי עם חברת הביטוח השוויצרית Swiss Re, אשר הינה מבטח המשנה השני בגודלו בעולם.

גדעון המבורגר נשיא הראל חברה לביטוח | צילום: ורדי כהנא

INI הינו ארגון ביטוחי בינלאומי גלובלי המאגד מעל 120 חברות ביטוח בכל העולם בפריסה גלובלית. הארגון, שהינו בעל דריסת רגל משמעותית בעולם הביטוח, ממוקם בעיר בריסל בבלגיה, שבה נמצאים משרדי המטה וההנהלה. INI מעניק פתרונות מסחריים ותעשייתיים למבטחים בינלאומיים גלובליים, שלהם לקוחות בכל העולם בתחומי העסקים של ביטוח רכוש, אחריות מקצועית, הנדסה וביטוח ימי. הארגון הינו בעל פלטפורמות מתקדמות, המאפשרות לחברות השותפות עמה לנהל עסקים ולהתייעץ בסוגיות ביטוחיות גלובליות.

גדעון המבורגר, נשיא קבוצת הראל ביטוח ופיננסים, מסר כי "קבוצת הראל ביטוח ופיננסים גאה מאוד בהסכם שנחתם עם ארגון INI, בו תשמש הראל כנציגה הבלעדית של הארגון בישראל". המבורגר ציין כי "לקבוצת הראל ניסיון רב בהסכמים גלובליים עם חברות ביטוח גלובליות מהמובילות בעולם המדגישים את מקצועיותה של הראל, ואת רמת האמון שהראל זוכה לה מצד המבטחים ומבטחי המשנה בעולם".

המבורגר הוסיף כי "ההסכמים של הראל עם תאגידי הביטוח ברחבי העולם, מאפשרים לה גם להיענות לדרישות הביטוחיות של חברות ישראליות גלובליות בעלות שלוחות ומפעלים בכל העולם. בזכות ההסכם עם תאגיד INI, יחד עם ההסכמים עם שאר תאגידי הביטוח הבינלאומיים, נהנים גם מבוטחי הראל מרמת שירות גבוהה במסגרת הביטוחים הגלובליים בכל המדינות בעולם בהן הם פעילים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email