השתתפות עצמית /// מצוינות בשירות ובחוויית לקוח

את התחרות, המתקיימת שנים רבות, ערך המרכז הישראלי לניהול. מגדל זכתה בקטגוריות "הטכנולוגיה ככלי לשיפור חוויית לקוח" ו-"השירות מתחיל מבפנים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מגדל ביטוח זכתה במקום הראשון בקטגוריית "הטכנולוגיה ככלי לשיפור חוויית לקוח" במסגרת תחרות מצוינות בשירות וחוויית לקוח של המי"ל (המרכז הישראלי לניהול) לשנת 2020. כמו כן, זכתה החברה במקום השלישי בקטגוריית "השירות מתחיל מבפנים".

תחרות מצוינות בשירות וחוויית לקוח מתקיימת מספר רב של שנים ובוחנת מהלכים לשיפור השירות שביצעו ארגונים בתחומים שונים. מטרת התחרות היא להכיר ולהוקיר את הארגונים ששמים את חוויית הלקוח בחזית העשייה הארגונית. בתחרות מספר קטגוריות שונות, החל ממהלכים אסטרטגיים רחבי היקף ועד למהלכים נקודתיים העוסקים בשירות עצמי, הסטת שירותים לדיגיטל, שירות פנים ארגוני, שילוב טכנולוגיה בשירות ועוד.

מנימוקי השופטים לזכייה במקום הראשון בקטגוריית "הטכנולוגיה ככלי לשיפור חווית הלקוח": "מהמם לראות חברה מסורתית שפועלת תחת רגולציה כבדה לוקחת על עצמה לשדרג מערכות ליבה שנותנות את השירות ללקוח. אהבתי את ההטמעה של הנושא לא רק בקרב נותני השירות והאתר אלא בקרב מעגלים נוספים של שירות פנים ארגוני".

ליכטיג אחיעז. "גאים שמאמצינו לתת שירות יוצא מן הכלל נושאים פירות" | צילום: גיל חרמוני
ליכטיג אחיעז. "גאים שמאמצינו לתת שירות יוצא מן הכלל נושאים פירות" | צילום: גיל חרמוני

וכן, "ניכר כי נעשתה עבודה מדהימה לייצר תשתית ארגונית וטכנולוגית למתן שירות ללקוחות, מהלך זה הינו משמעותי וישרת את מגדל בכל מהלך ותהליך שתרצה ליישם בתחום חווית הלקוח בעתיד. העבודה המשותפת בין שירות לטכנולוגיה היא גורם משמעותי להצלחה וניכר שמגדל הצליחו ליישם כאן מתודה שתשרת אותם בהמשך הדרך ותאפשר מיקוד בצורכי הלקוחות. כל הכבוד".

ענת ליכטיג אחיעז, סמנכ"לית ומנהלת המטה במגדל ביטוח, אמרה בתגובה לזכייה: "כחברה המעניקה שירות לכ-2.5 מיליון לקוחות, המפקידים בידינו את הכיסוי הביטוחי שלהם, את החיסכון הפנסיוני ואת ההשקעות לטווח ארוך שלהם – אנו מחויבים לפעול במקצועיות ובהגינות, לעמוד לצדם ברגע האמת ולהעמיד לרשותם כלים דיגיטליים מתקדמים. אנו גאים שמאמצינו לתת שירות יוצא מן הכלל נושאים פירות וזוכים לשבחים, ובטוחים כי בזכות שילוב הכוחות המנצח בין חטיבת הטכנולוגיה ותחום השירות נוכל להמשיך ולהרחיב את סל השירותים שאנו מעניקים ללקוחותינו מתוך ראיית השירות לנגד עינינו".

כמו כן, זו שנה שנייה שבה כלל ביטוח ופיננסים זכתה במקום הראשון בתחרות. השנה, זכתה החברה במקום הראשון בקטגוריית "השירות כשותף אסטרטגי", ובמקום השני בשתי קטגוריות: "השירות מתחיל מבפנים" ו-"הטכנולוגיה ככלי לשיפור חווית לקוח".

לזכות כלל ביטוח ופיננסים, ציינו השופטים בין הנימוקים לזכייה: "עבודה טובה מאוד, 360 מעלות בראיית כלל הלקוחות, העובדים והסוכנים במהלך להעלאת רמת האמון"; "הלכתם והפכתם את הסוכנים להיות שותפים שלכם, כצעד נוסף באמונתכם בהצלחה של הלקוח במרכז".

ליאת שטראוס | צילום: סיון פרג'

ליאת שטראוס, משנה למנכ"ל ומנהלת חטיבת שירות, משאבי אנוש ותפעול, בכלל ביטוח ופיננסים ציינה: "אני גאה על זכייתנו בפעם השנייה בתחרות המכובדת של המי"ל למצוינות בשירות וחוויית לקוח. זכייה זו הינה פרי של עבודה מאומצת והשקעה רבה בבניית מערכת יחסים עם לקוחותינו, המבוססת על שקיפות ומחויבות אמיתית, משימה אותה לקחנו על עצמנו כארגון מוביל במשק. אנו עמלים, כל העת, על פיתוח פתרונות מיטביים ומתקדמים עבור לקוחותינו, לצד מתן שירות איכותי ומקצועי, ואני שמחה כי התוצאות מוערכות וניכרות בשטח. כלל ביטוח ופיננסים תמשיך להוות סמן ימני לשירות מנצח בענף הביטוח".

אילנה סגיס פורשת מכלל ביטוח

אילנה סגיס, סמנכ"לית ומנהלת תחום תביעות רכוש וסיכונים מיוחדים בכלל ביטוח ופיננסים, הודיעה כי לאחר 14 שנים בחברה בכוונתה לסיים את תפקידה ולצאת לדרך חדשה.

מחליפתה של עו"ד סגיס בתפקיד היא עו"ד אילה שאודר, שכיהנה עד כה כמנהלת מחלקת תביעות חבויות רכוש. אילה עובדת בחברה כ-14 שנה, ומצויה בימים אלה בתהליך חפיפה לתפקיד.

דרור זסלר, משנה למנכ"ל ומנהל מערך התביעות בחברה ציין: "אני מודה לאילנה מקרב לב על השקעתה רבת השנים, מקצועיותה, מסירותה ותרומתה לחברה ולמערך התביעות של כלל ביטוח ופיננסים בפרט. אני מאחל לאילנה הצלחה רבה בהמשך דרכה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email