קולקטיב ביטוח השיניים הייחודי לחברי הלשכה יוצא לדרך

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ביטוח השיניים הקבוצתי והייחודי לחברי הלשכה של הראל חברה לביטוח ייצא לדרך בתחילת אוגוסט, לאחר שנרשמו למעלה מ-1,500 משתתפים, מספר המינימום הנדרש להפעלת הקולקטיב.

הפוליסה יצאה לפועל בזכות התמדתו ועיקשותו של יו“ר ליסוב סוכנות לביטוח אלי שטרק, לרווחת חברי הלשכה ובני משפחתם. נשיא הלשכה אריה אברמוביץ מודה לחברי ליסוב ביטוח ולעומד בראשה על שהביאו לידי גמר פרויקט שהיה על סדר יומה של הלשכה שנים רבות, כמו גם למ“מ נשיא הלשכה אורי צפריר וליו“ר ועדת בריאות וסיעוד יואל זיו, שסייעו למימושה.

לדברי שטרק, ”מדובר בתוכנית טובה ואטרקטיבית, בעלת כיסויים נרחבים, עם מיטב הרופאים של הראל הפרושים ברחבי הארץ, דמי השתתפות עצמית נמוכים ותוכניות טובות לילדים. אני מציע לסוכנים שעוד לא נרשמו למהר ולהיכנס לקולקטיב“.

הראל ידועה בניסיונה המקצועי בתחום ביטוחי השיניים ובפריסה ארצית רחבה של מרפאות ורופאי שיניים בהסדר. בליסוב נעזרו במיטב המומחים והיועצים ובחרו בתוכנית קבוצתית ייחודית העונה על הצרכים הרפואיים הדנטליים של כל אחת ואחד מאתנו, כל זאת כחלק מהמאמצים המתמשכים לשיפור ולשמירה על בריאות הסוכנים ומשפחותיהם.

התוכנית נבנתה במטרה להתאימה להתפתחות הרפואה והטכנולוגיה, לשינויים ולשיפורים בעולם הביטוח, תוך הקפדה על תקנות המפקח על הביטוח ושמירה על מחיר ביטוח השווה לכל נפש. בליסוב ציינו לחיוב את שיתוף הפעולה הפורה בינינו לבין הראל.

הסכמי התקשרות עם ספקים בביטוח שיניים

העיקרון המשותף המנחה הינו מתן חופש הבחירה בידי המבוטח לערוך את טיפולי השיניים אצל כל רופא ו/או מרפאה על פי בחירת המטופל (רופא בהסדר/ רופא שאינו בהסדר).

מערך מוקדי ההסכם מונה למעלה מ-900 מוקדים בפריסה ארצית, בהם מרפאות שיניים, מרפאות שיניים רב – תחומיות, רופאי שיניים, מכוני צילום, וכן רופאים מומחים בתחום הפריודונטיה (מחלות חניכיים), בכירורגיית פה ולסת, וכן רופאים ”מורשים“ בתחום יישור שיניים, שמקבלים תשלום מהמבטח על פי מחירון מוסכם.

לאיתור מרפאות ורופאי שיניים בהסדר תוכלו להיעזר באתר הראל www.harel-group.co.il להלן דמי הביטוח, נכונים ל-1.2.2015 לפי מדד דצמבר 2014. חבר לשכת סוכני הביטוח 115 שקל בחודש בן/ת זוג ו/או ילד בוגר (מעל גיל 15 שנים) 115 שקל בחודש ילד (בגיל 4-23) 40 שקל בחודש ילד שלישי ואילך חינם, במניין הילדים הקטינים תקופת הביטוח תחל ביום 1.8.2015 ותסתיים ביום 31.3.2021.

איך מצטרפים לביטוח השיניים? להיוועצות והצטרפות לביטוח השיניים תוכלו לפנות לנציגי הראל בימים א‘ – ה‘ בין השעות 8:00-15:00 בטלפון 03-9208127, וכן ניתן לפנות למוקד שירות לקוחות שיניים, טלפון: 03-7547222.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email