קורס "מומחי בריאות" בשיתוף איכילוב ייפתח לטובת סוכני הלשכה

הקורס ייפתח ב-26 ביוני ויכלול 5 מפגשים; שוחחנו עם ד"ר אודי פרישמן, שירצה בקורס: "סוכן הביטוח של היום שרוצה למכור את ביטוחי הבריאות של המחר חייב להכיר את הטכנולוגיות החדשות"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לטובת סוכני הלשכה ייפתח ב-26 ביוני 2019 קורס "מומחי בריאות" בשיתוף לשכת סוכני ביטוח, המרכז הרפואי איכילוב ו"פרש קונספט" – מרכז המומחים מקבוצת ד"ר פרישמן.

לדברי מני איבן, מנהל תחום סוכני הביטוח בפרש קונספט, הקורס יכלול חמישה מפגשים, שיתקיימו כל יום רביעי החל מה-26 ביוני בין השעות 15:00-19:00. "כל מפגש יתמקד בנושא אחר: המפגש הראשון בתחום הלב, השני בטכנולוגיות מתקדמות בתחום המוח ומערכת העצבים, השלישי בטכנולוגיות מתקדמות בתחום האונקולוגי, הרביעי בטכנולוגיות מתקדמות ברפואת נשים, הריון ולידה והחמישי בטכנולוגיות מתקדמות בתחום הגנטיקה", מפרט איבן ומוסיף: "הקורס יכלול סיורים במכון הלב, מכון הדמיה ומכון פוריות. המרצים הם מיטב הרופאים של איכילוב, ד"ר אודי פרישמן ומומחי פרש קונספט".

ד"ר אודי פרישמן | צילום: רן כליף

לקראת פתיחת הקורס שוחחנו עם ד"ר פרישמן. לדבריו, המחיר לכל הקורס הוא 1,200 שקלים.  "אני חושב שכל סוכן שמוכר ורוצה למכור ביטוחי בריאות, חייב להתעדכן ברפואת המחר כדי למכור את ביטוחי הבריאות של היום".

מדוע סוכן ביטוח בריאות צריך 20 שעות של התמחות בנושאי הקורס?

"עולם הרפואה משתנה לנגד עינינו. הטכנולוגיה הרפואית, התרופות המתקדמות, הדפסת האיברים ועוד, כל אלו הופכים להיות חוד החנית של הרפואה המודרנית – פעולות רפואיות שעד לפני כמה שנים נראו כחלום דמיוני היום הפכו למציאות. עליהן ילמדו הסוכנים בקורס.

"מרבית הפעולות הללו לא כלולות בסל הבריאות והדרך היחידה, לפחות בשנים הקרובות, להיחשף להם היא באמצעות ביטוחים פרטיים. סוכן הביטוח המודרני הוא יועץ הבריאות של המשפחה. מערכת הבריאות כל כך מורכבת שמעטים בלבד יכולים להתמצא ברזיה ללא תמיכה מקצועית. לכן, סוכן ביטוח טוב צריך להיות חשוף גם לטכנולוגיות הרפואיות המקדמות.

"הסוכן לא אמור להחליף את הרופא אבל הוא כן צריך להבטיח שללקוח שלו יהיו כל הכיסויים הביטוחים שהוא עשוי להזדקק להם חס וחלילה אם יחלה. סוכן הביטוח של היום שרוצה למכור את ביטוחי הבריאות של המחר חייב להכיר את הטכנולוגיות החדשות, כי הן ההבדל בין הרפואה הפרטית, לציבורית ומשם תגיע המכירה.

"בנוסף, מעבר לחשיבות המקצועית של הקורס, הקורס מרתק ומעניין וכל מי שישתתף בו ייהנה מאוד מהתכנים שלו".

האם היוזמה נולדה כתוצאה מביקוש של סוכנים בתחום?

"בהחלט כן. סוכנים רבים פנו אלי וביקשו מידע על חידושים בעולם הרפואה".

באיזה אופן הלשכה מעורבת בעניין?

"מדובר ביוזמה משותפת. ועדת הבריאות תומכת ומסייעת והייתה שותפה להכנת הסילבוס".

האם הקורס מוגבל במספר משתתפים?

"משום שהקורס כולל גם סיורים במכון הלב, במכון הקרינה, במכון הגנטי ועוד, הוא בהחלט מוגבל בכמות משתתפים, כך שרצוי להירשם כמה שיותר מוקדם".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email