קורס סוכן ממ"ש: להיות חלק מהעתיד של עולם הביטוח

השוק משתנה ללא הרף, הן מבחינת הלקוחות והן מבחינת הרגולציה וכך הגיע שינוי בתפיסת עולמו של הסוכן. כיצד תהפכו למומחי ממ"ש
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

נימין ד'יזראלי, שהיה ראש ממשלת ב בריטניה במאה ה־19 אמר "אנו יוצרים את עתידנו וקוראים לזה גורל". בעת פרסום שורות אלו, בממלכה הבריטית מתקיים משאל עם גורלי על המשך הישארות באיחוד האירופאי. אנגליה הגדולה, זו שהביאה את הבשורה של הביטוח לעולם, החליטה שהיא לוקחת את גורלה בידיה, והגיע הזמן שגם אנחנו נפעל כך.

השוק משתנה לנגד עינינו, הן מבחינת הלקוחות (דור ה־Y) והן מבחינת הרגולציה, ולנו אין אפשרות לשבת מנגד ולהביט. אחרי סקר שערכנו בקרב מאות סוכנים, וניתוח הפעילות של עולם סוכני הביטוח בארץ ובעולם, מצאנו בלשכת סוכני ביטוח כי הגיע הזמן לחולל שינוי בתפיסת עולמו של הסוכן, ואופן הפעילות שלו.

שי שדה. השוק משתנה לנגד ענינו
שי שדה. השוק משתנה לנגד ענינו

בימים אלו יוצא לדרך מחזור א' של קורס הדגל – מומחה הממ"ש (מומחה מניעה משפחתי) במסגרת פרויקט סוכן הביטוח 2030 . מטרת הקורס היוקרתי הוא להפוך את סוכן הביטוח, מאיש מקצוע אשר מעניק הגנות ביטוחיות ללקוח שלו, למומחה אשר יודע גם למנוע מהתא המשפחתי והעסקי את הסכנות הצפויות. בין אם בתחום הרכוש בהתקנות טכנולוגיות מתקדמות ואמצעי ניטור שעוזרים למנוע נזקים גדולים ובין אם בתחום הבריאות באורח חיים בריא, בחשיפה קטנה יותר לגורמי סיכון וסביבה בריאה יותר.

אם אתם רוצים להיות חלק מהעתיד שעולם הביטוח נע אליו במהירות, קורס מומחה הממ"ש זה המקום בשבילכם.

לפרטים ורישום יש לפנות לקרן מלאך בכתובת המייל: [email protected]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email